2737
2734
عنوان

این داستان فانتوم و جاری بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 3569 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها خداشاهده من کلا دوتا النگو دستمه یه گوشواره دارم اونم بخاطر اینکه سوراخ گوشم پر نشه دائم میپوشم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
حالا اونروز ما خونه مادر شوهرم بودیم لطفا نگید چرا تو کرونا رفتید ما باهم رفت و امد داشتیم از اول ب ...

حرص نخور بابا

منم مادرشوهز بیشورم میگ فلانی

برادرشوهرم بچس 

میگ امروز گفته از من ک عروسشونم 

خوشش نمیاد 

حالا چی تو جمع میگ و ذوق میکنه

منم یدفه میخام بهش بگم خب ب تخمم چیکار کنم منم از شماها بدم میاد خوبه تو جمع بلند بگم

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
حالا اونروز ما خونه مادر شوهرم بودیم لطفا نگید چرا تو کرونا رفتید ما باهم رفت و امد داشتیم از اول ب ...

احمق🤐میگفتی مادر دخترت احمقه که بهش یاد نداده پشت سر بزرگترش درست صحبت کنه

2740

فقط يك كلمه ميگفتي عزيزم زندگي هرمس به خودش ربط داره

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

میگفت من به هیچ کس نمیگم شوهرم خوبه الکی به دوستام میگم باهم دعوا داریم که چشممون نکنن میگفت ببین این جیزا ک تو داری برا مام خریدن

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
بعدشم میگه عزیزم تو عکسات مشخصه میخوای طلاهاتو نشون بدی خب برا مام خریدن ما خرج زندگی کردیم نذار این ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چقدرررررر عقده میباره از این جمله ش

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒