2733
2739
عنوان

این داستان فانتوم و جاری بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 3569 بازدید | 100 پست
بابا اهمیت نده به این عقده ای ،تا میتونی تیپ بزنو عکس بذار ،تا تهش بسوزه،متنفرم ازادمایی که گیرمیدن ...

اخه عزیرم اینطوریم نیستم که صدتا بذارم هفته ای فوقش دوتا اونم یکیش عکس نامزدمه یکیش خودمم اخه منم دل دارم هیچ برنانه ای جز وات ندارم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
لرا مرد هاشون خوبن ی ذره زناشون شیشه خرده دارن برای عروس... مادرشوهرمنم میگه طلا ننداز خراب میشه از ...

ای خدا ینی چی از قیمتش میوفته؟؟؟؟؟

مادرشوهرمن بد نیس فقط اونم تز زیاد میده

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا ینی چی از قیمتش میوفته؟؟؟؟؟ مادرشوهرمن بد نیس فقط اونم تز زیاد میده

خوششون نمیاد طلا بندازی دیگه چ میدونم فازشون چیه اسگلن بابا مادرشوهر من ک دوست نداره من موهامو حتی رنگ کنم میگه نکن ابروهاتم بر ندار صورتت هم دست نزن اصلا آرایشگاه نرو پول الکی نده... دختر خودش اول دبیرستانه هر کار بگی کرده دهن منو سرویس کرده عین مامانای دختر دبستانی ها شده واسه من 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
خوششون نمیاد طلا بندازی دیگه چ میدونم فازشون چیه اسگلن بابا مادرشوهر من ک دوست نداره من موهامو حتی ر ...

عجب ادمیه کاش من عروسش بودم چنان تیپی میزدم تا کور شه

2731
عجب ادمیه کاش من عروسش بودم چنان تیپی میزدم تا کور شه

نگران نباش منم چنان ب خودم میرسم... بهترین مانتو های سال رو میخرم شلوار لی اصل و کتونی ارجینال میخرم خدا تومن 😅😅😅لوازم ارایشام همه برنده خخخخ میان تو اتاقم دو ساعت فقط زل میزنن ب میز ارایشم... شوهرمم خدایی عاشق اینه پول خرج کنه فقط 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
اره خب همش بیحجابه ولی مگه ننه بابا ندارم شوهر ندارم شوهرم غیریتیه حتی نمیذاره شماره هرکسی سیو باشه& ...

شوهر اگه غیرتی و باعرضه باشه نمی ذاشت ناموسش عکس بی حجاب بذاره .ناراحت نشیا اما به نظرم مرد غیرتی وباعرضه زنش بی حجاب نمیشه

خداروشکر
شوهر اگه غیرتی و باعرضه باشه نمی ذاشت ناموسش عکس بی حجاب بذاره .ناراحت نشیا اما به نظرم مرد غیرتی وب ...

چه ربطی داره ؟؟؟؟غیرت مگه به چادر چاقچور کردن زوریه زن به حجابه  ؟؟؟؟

👈غیرت مرد اینه کار بکنه و حمایت کنه از زن و بچه اش 👉

الان ما مسلمون نیستیم حجاب نداریم شوهرامون بی غیرتن؟؟؟؟!!!!

اینا چیه بزرگتراتون اشتباها تو مغز شما فرو کردن ،شما هم یه کمی  فکر و تعقل نمیکنید!!!!!

همسایه داریم مداحه..  کار اونجوری  نمیکنه مواد میکشه کتک کاری میکنه ،هزار تا فحش به زن و بچه اش میده ،بعد زنش فقط چشمش از پشت چادر پیداس اجازه نمیده خانومش گوشی داشته باشه میگه مرد غریبه بهت زنگ نزنه یه وقت،حالا ما میدونیم زن صیغه ای داره ،شد البته هم که حلاله!!! ،زنش بدبخت یواشکی میاد خونه ما درد دل و  گریه میکنه ،پناهش ماییم ،الان ایشون باغیرتن؟!!!

نمردیم و معنی غیرت رو فهمیدیم!

........دین من انسانیت است.........
نگران نباش منم چنان ب خودم میرسم... بهترین مانتو های سال رو میخرم شلوار لی اصل و کتونی ارجینال میخرم ...

فانتوم جان شماهم بخون یکی از دوستانت بودم تو یکی از پستها دیدمت  اومدم ببینم عقدکردی و از خوشحالیت خوشحال بشم ولی متأسفم برا طرزتفکرتون در مورد قوم بزرگ لر،لرها خیلی شریف تر از اونن که تو تصور وذهن کوته شما وامثال شما جابشن.پسراشون خوبن براینکه میان شماهارو با هرسطح خانوادگی و ...میگیرن بعد خانواده شون اَخه؟؟حالا شماها خانواده هاتون فوق العاده اید؟هیچکدومتون اخلاق و رفتار غیرقابل قبول ندارید؟معصومید؟اتفاقا شماهابا این طرزتفکر و عقده ای بازیتون باعث شدید اونا اون رفتارها و نشون بدن .متاسفم براتون امیدوارم روزی بزرگ بشید و نسلی مثل خودتون رو پرورش ندید.

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
2738
فانتوم جان شماهم بخون یکی از دوستانت بودم تو یکی از پستها دیدمت  اومدم ببینم عقدکردی و از خوشحا ...

نگران نباش برای هم شهری های سطح بالاتون اونام منو بخاطر ترک بودن مسخره میکنن و این تمسخر از همون ابتدای نامزدی بود و من هر جا میرفتم تو روم میگفتن خدایا شکرت ک نشدیم ترکت! و هزاران چیز دیگه... 

شما منو کجا دیدید ک بخواید تو تاپیک یکی دیگه بهم عقدمو تبریک بگید من سه سال پیش عقد کردما 😵

نگران نباش برای هم شهری های سطح بالاتون اونام منو بخاطر ترک بودن مسخره میکنن و این تمسخر از همون ابت ...

کار اوناغلطه،شما می‌تونستی با رفتارت بهشون کار درست یاد بدی نه که بیای پشت سرشون بگی و بدتر اینکه رفتار غلط چندنفرو نسبت بدی به قوم بااصالت و شریف و مهمون نواز و اینجوری مسخره کنیدضمنا من اصلا نمیدونم شما کجایی هستی یا شوهرت اینا اهل کدوم شهر هستن!!یا اینکه اصلا شما نمیدونی من اهل کدوم شهر هستن که میگی همشهری من هستن،همه برداشت هات از خانواده همسرت همینجوریه گلم؟؟؟و در پایان با خانم فانتوم بودم در مورد عقدشون گفتم نه شما،کلا دقت نمیکنی و فقط میخوای یه چیزی بنویسی که گفته باشید.

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
کار اوناغلطه،شما می‌تونستی با رفتارت بهشون کار درست یاد بدی نه که بیای پشت سرشون بگی و بدتر اینکه رف ...

عزیزم منو ریپ کردی اخه