2737
2739
عنوان

این داستان فانتوم و جاری بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 3569 بازدید | 100 پست
بهش میگفتی تو به دخترت ادب یاد بده نمیخواد ازبقیه ایراد بگیری همون باور کن دخترش هزار غلط میکنه  ...

یه دختر داره راپورتچی فقط میاد اطلاعات میبره غیبت میکنن

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
عایا چرا چند روزه میخوای بگی بعد ک تصمیم گرفتی بگی تایپ نکردی از قبل؟ من دیگه رررددد دادددممم

اخه شوهرم نمیدونه اینجا عضوم امشب رسوندتم خونه خودمون

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوشش جاریت چه ربطی به ماجرا داشت؟چرا نگفتی خودت چجوری لباس میپوشی؟ چرا همه چیزو باهم قاطی میکنین؟&nb ...

خودمم گفتم شما نخوندی

2728
واتس رو تنظیم کن که وضعیت تو رو نبینه، خودتم راحتتری 

اخه بخدا اصلا من طلا ندارم ک بذارم برا حرص اینا

من خودم مخالف طلا زیاد هستم دوتای النگومم یکی هدیه بابام یکی هدیه پدرشوهرمه سرعقد

ب نظرم جاریت از دخترشم احمق تره ک اومده اینارو از زبون دختره کم سنش ب تو گفته

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2740
خخخخخ اخه شده بیای تو جمع بگی فلانی امروز گفته از عروسمون خوشم نمیاد خب ک چی چیز بامزه ای گفته من ...

همینقدر که بچه رو پشت سرت پر میکنن تا حرصتو در بیارن معلومه از حسادت خودت و زندگیته که دارن جلز و ولز میکنن،اصلا محلشون نزار بزار بگن تا خودشون خسته بشن

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
ولی درکل یه نصیحت به چشم اعتقاد داشته باش هرچیز زندگیتو به کسی نگو و......خیلیا به خاهرهمین چشم زخم ...

منکه هیچی نمیگم من همین واتس اپو دارم گاهی ک میریم بیرون یه عکس میگیرم میذارم مثلا هفته ای دوتا وضعیت

همینقدر که بچه رو پشت سرت پر میکنن تا حرصتو در بیارن معلومه از حسادت خودت و زندگیته که دارن جلز و ول ...

سی پیه

عقب ماندگی ذهنی داره

انقد پیش بچه از بدی من میگن ک حرف میزنن ک بچه ک اصلا هیچی حالیش نیست با من مث شمر جدیدا رفتار میکنه😞

خاک تو سرشون لیاقت خوبی ندارن

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
حرص نخور بابا منم مادرشوهز بیشورم میگ فلانی برادرشوهرم بچس  میگ امروز گفته از من ک عروسشونم& ...

بگو دل به دل راه داره بعدم قاه قاه بخند😑 خوش اومدن یانیومدن اون فرقی به حال تو نداره ولی مادرشوهرت خیلی بیمزس که توجمع گفته حقش بود حسابی ضایش میکردی

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت
ب نظرم جاریت از دخترشم احمق تره ک اومده اینارو از زبون دختره کم سنش ب تو گفته

اره والا نامزدم گفت دفعه دیگه شروع کرد منو وارد ماجرا کن تا خودم بشورمش من هنگ کرده بودم بخدا نمیدونستم چی جواب بدم

همین امشب شماره هاشون پاک کن پروفایل ت برن فقط مخاطبین،،، وقتی دیگ پروفایل نبینن می‌فهمن بلاک شدن،،، بایست میگفتی اولا احمق خودش ک با این سن ش خاله زنک دوما هر کی رفتارش ب خودش مربوط