2733
2734
عنوان

بعد بچه دار شدن رابطتون چجوری شده با شوهراتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5517 بازدید | 192 پست

من که فعلا باردارم و 5 ماهه ام...از وقتی ام که باردار شدم وااااقعا شوهرم خیلی درکم میکنه و بیشتر بهم احترام میذاره.

از نظر رابطه جنسیمون هم عااااالی هیچ وقت کم نذاشتیم برای هم و نمیذاریم

دست خود آدمه...من هیچوقت اجازه نمیدم شوهرم ازم فاصله بگیره یا تحریک نشه

همیشه با لباس های متفاوت کار های خاص تحریکش میکنم

بره های این حوالی...گرگ هارا میدرند!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بخدا اصن لب نمیزنیم ب میوه ها😂😂😂 این مبوه هایی ک تو دوتا عکس میبینی از ۳ روز قبل عید تو یخچاله ...

خوپس شما که هر شب دارن جریان رو بعدش این انرژی از دست رفته رو چطور جبران می کنید

من که فعلا باردارم و 5 ماهه ام...از وقتی ام که باردار شدم وااااقعا شوهرم خیلی درکم میکنه و بیشتر بهم ...

شوهر من اصن استقبال نمیکنه از لباس و اینا

میشه یه صلوات برا حاجت رواییم بفرستی؟؟🌹🌹🌹انشاالله حاجتروا بشی 💚
2731
خوپس شما که هر شب دارن جریان رو بعدش این انرژی از دست رفته رو چطور جبران می کنید

ن بابا چ خبره هرشب، هفته ای ی بار خونه رو اینجوری درست میکنم

و تقریبا هفته ۲ بار رابطه داریم

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
من که فعلا باردارم و 5 ماهه ام...از وقتی ام که باردار شدم وااااقعا شوهرم خیلی درکم میکنه و بیشتر بهم ...

توجه کردین اصلا مردها به فکر زنها نیستن همش ماها باید فکر کنیم که مثلا سرد نشه گرم نشه یا هرچی به نظر من باید مرد هرطور بود مثل خودش بهاش رفتار کرد

ن جواب میده شوهرم عااااشق این کاراست، دراصل اون منو تشویق کرد ک اینجور کارارو بکنم

خوشبحالت شوهر من از هیچی ذوق نمیکنه

توجه کردین اصلا مردها به فکر زنها نیستن همش ماها باید فکر کنیم که مثلا سرد نشه گرم نشه یا هرچی به نظ ...

به خاطر همین میگن جهاد زن شوهر داریه 

از بس سخته 😕

ن بابا چ خبره هرشب، هفته ای ی بار خونه رو اینجوری درست میکنم و تقریبا هفته ۲ بار رابطه داریم

بازم خوش به حالت شوهر با ذوق خیلی خوبه شوهر من ذوق نداره حالااااا باز خوب شده از بس روش کار کردم 😞

خوشبحالت شوهر من از هیچی ذوق نمیکنه

انجام بده بخدا تشویق نیشه، سنگم ک باشه نرم میشه ، تو تو اون کانالی ک بهت گفتم عضو شو چون ووووااااقعاااا ایده های خوبی داره

کانال واسه من نیست منم همینجوری عضو شدم و قصد تبلیغ کردم

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔