2752
2734
عنوان

بعد بچه دار شدن رابطتون چجوری شده با شوهراتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5517 بازدید | 192 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واقعا؟جالبه

اره من تو ی کتاب خوندم

و تو کانالای زناشویی هم این موضوع رو زیاد خوندم

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
2731
حالا جواب میده این حرکت هر شب یا بازم بگیر نگیر داره 😂😂😂😂

ن جواب میده

شوهرم عااااشق این کاراست، دراصل اون منو تشویق کرد ک اینجور کارارو بکنم

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
کار راه بنداز یعنی دو طرف ارضا شن ديگه ولی تو حموم نميشه لذت برد پس همون بهتر که انجام نشه 

🙄🙄🙄🙄🙄چی بگم نمیخام وارد جزییات بشم.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
ن جواب میده شوهرم عااااشق این کاراست، دراصل اون منو تشویق کرد ک اینجور کارارو بکنم

تو این اوضاع گرونی که شما هم هر شب داربن با خودتون رو تقویت کنید ماهی فقط 3 میلیون باید بدی میوه بخوری 😂😂

تو این اوضاع گرونی که شما هم هر شب داربن با خودتون رو تقویت کنید ماهی فقط 3 میلیون باید بدی میوه بخو ...

ن بخدا اصن لب نمیزنیم ب میوه ها😂😂😂

این مبوه هایی ک تو دوتا عکس میبینی از ۳ روز قبل عید تو یخچاله فقط هرشب میرم از یخچال میارمشون بیرون تا بخوریم ، دوباره موقع خواب میزارم سرجاش اصن اهل میوه و هله هوله نیستیم

فقط از کابینتو یخچال ب میز و از میز ب سرجاشون انتقال میدیم😂😂😂😂🤘🏻