2737
2734
عنوان

بعد بچه دار شدن رابطتون چجوری شده با شوهراتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5517 بازدید | 192 پست

من ازدواج نکردم یعنی تو عقدم ولی فک کنم حوصله این کارارو.نداشته باشم اخه اگه شوهر سرد باشه چی میشه طلاقمون میده؟؟؟🙄چرا بیخیال نمیشید بهتره که سرد باشه فقط اخلاقش گند نباشه نزنتمون😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟؟؟؟

بخاطر شیردهی 

شب بیداری ها

بد خلقی بچه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
خب مرد بهم ریختگی شلختگی تمیز نبودن اهمیت ندادن زن به خودش اینا رو میبینه که سرد میشه دیگه ریش ...

نه بعضي اوقات اينطور نيست مثلا من خودم چون چاقم فكر ميكنم تو دلم گاهي اگر لاغر تر بودم شايد اينطور نميشد بعد بجه اما شوهرم دست رو قرآن گذاشت كه نه به خاطر تو نيست كه من اينجور شدم خودش مسخره بازي ديروز در ميورد پيش مامانم كه من روزي دو بار يا چند بار لباس عوض ميكنم و بعدش ناراحت ميشم كه او نگام نكرده 

2728
نه بعضي اوقات اينطور نيست مثلا من خودم چون چاقم فكر ميكنم تو دلم گاهي اگر لاغر تر بودم شايد اينطور ن ...

خب درسته همیشه هم دلیلش این نیست ولی خیلی وقتا هم ممکنه به ابن دلایل باشه باید همه جوانب و دلایل رو در نظر گرفت

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
واقعا واسم سواله ک چرا مردا بعد از اومدن بچه سرد میشن؟

به خاطر اینه که دوران حاملگی مثل زن من مردا رو بیخیال میشین بعد تولد هم بیشتر توجهتون به بچتونه مردا عموما سرد میشن و خب برگشت به حالت قبل هم اسون نیست

2738
پس چی میخورین ؟ شوهر من ۲ خونواده خرج میده بار ۲ زندگی رو دوششه

زیاد اهل میوه خوردن و هله هوله نیستیم

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
خوشم میاد لاکچری هستی لاکچری👌بیسته کارت خانوما یاد بگیرید یاد

فدامدات گلم😊❤❤❤😘😘😘🤘🏻

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
گلم عضو شدم تو کانالی که معرفی کردی  ممنون

خواهش میکنم گلم

انشاالله ک نتیجه ببینی و منم دعا کنی