2737
2734
عنوان

بعد بچه دار شدن رابطتون چجوری شده با شوهراتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5517 بازدید | 192 پست
ن بخدا اصن لب نمیزنیم ب میوه ها😂😂😂 این مبوه هایی ک تو دوتا عکس میبینی از ۳ روز قبل عید تو یخچاله ...

پس چی میخورین ؟ شوهر من ۲ خونواده خرج میده بار ۲ زندگی رو دوششه

میشه یه صلوات برا حاجت رواییم بفرستی؟؟🌹🌹🌹انشاالله حاجتروا بشی 💚
آخه خودت گفته بودی که هر شب جواب میده گفتم حتما هرشب رابطه داری

ن بابا😑🤘🏻

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم خوش به حالت شوهر با ذوق خیلی خوبه شوهر من ذوق نداره حالااااا باز خوب شده از بس روش کار کردم 😞

چی بگم والا ایشالا رابطتتون بهتر میشه

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
توجه کردین اصلا مردها به فکر زنها نیستن همش ماها باید فکر کنیم که مثلا سرد نشه گرم نشه یا هرچی به نظ ...

چون همیشه اونی که میتونه رابطه رو گرم و زنده نگه داشته باشه زنه نه مرد

ثانیا اینو میگم فقط متوجه بشید

اگر سگی شمارو گاز بگیره...شما هم اونو گاز میگیری؟؟؟؟

اگر گاز بگیرید که تفاوتی با حیوان ندارید

پس نمیشه مثله خوده مرد باهاش رفتار کرد

شاید مرد زندکی شما سرد مزاجه و شما دائم دنبال تحریک کردنشی

همه که یه جور نیستن

هستن مردایی که توی رابطه چه جنسی چه عاطفی ساعت ها وقت میذارن برا ارضا کردن خانومشون

بره های این حوالی...گرگ هارا میدرند!
2728
وااااا یعنی چی اخه مشکلش چیه

والا سال اول دوم سوم زندگی مادر شوهره از طبقه پایین وقت بی وقت صدا میکرد میومد دم در و..... اصن ذوق خودمم میمرد الانم بچم ۴ و نیم ماهشه خودم وقت نمیکنم ینی فرصت مناسبو پیدا نمیکنم

والا سال اول دوم سوم زندگی مادر شوهره از طبقه پایین وقت بی وقت صدا میکرد میومد دم در و..... اصن ذوق ...

آخییییی

درک میکنم بخدا

اصلا میرینه به حال و حس آدم این صدا کردن های بی وقت و مزاحمت های بی موقع

خخخخ حالا همشو نگفتم😅😅😅🤘🏻 من شوهرم س ۹ صب میره ۱، ۲ شب میاد خونه ولی همیشه واسش وقت میزارم ه ...

خوشم میاد لاکچری هستی لاکچری👌بیسته کارت

خانوما یاد بگیرید یاد

چی بگم والا ایشالا رابطتتون بهتر میشه

ایشالا اینم بگم ماطبقه بالا مادر شوهرمیم 

اینه که یهو میدیدی پامیشدن میومدن بالا شوهرمم موظف کرده خودشو شام رفت پایین از گلوش بره طبقه پایین یه ساعت بمونه بعدم خواب...

2740
ربطي نداره اين ها براي وقتيه كه همه چيز طبيعيه نه برا مردي كه سرد شده

خب مرد

بهم ریختگی

شلختگی

تمیز نبودن

اهمیت ندادن زن به خودش

اینا رو میبینه که سرد میشه دیگه

ریشه خیلی از سرد شدنا این چیزاس

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
آخییییی درک میکنم بخدا اصلا میرینه به حال و حس آدم این صدا کردن های بی وقت و مزاحمت های بی موقع

آخ گفتی ....

آخ ...الان شما جدایی از مادر شوهر؟

خخخخ حالا همشو نگفتم😅😅😅🤘🏻 من شوهرم س ۹ صب میره ۱، ۲ شب میاد خونه ولی همیشه واسش وقت میزارم ه ...

واقعا تبریک میگم بهت بخاطر این شوهر داری 🙂

آخ گفتی .... آخ ...الان شما جدایی از مادر شوهر؟

نه عزیزم

من خونه ام جداست و آپارتمان زندگی میکنیم

ولی چون شوهرم ترانزیت کار میکنه مجبوریم بیشتر خونه مادر شوهر بمونیم

البته مادرشوهر من درکش خیلی خیلی بالاست و همیشه فرصت هارو برامون جور میکنه...

به هییییچ عنوان وقتی میریم اتاقمون مارو صدا نمیزنه

حالا کلید اتاق رو داده بهم گفته وقتی با پسرم میرین اتاق درو قفل کنین چونه ما خونمون بچه زیاد هست و سه جاری باهم زندگی میکنیم

بنظرت اگه من خواستم یه روز ازدواج کنم از کجا بدونم طرف مقابلم سرده گرمه ولرمه؟؟😁نگو ازش بپرس ک اصلا ...

معلوم میشه از طرف ۲ ۳ جلسه که صحبت کنید

2706