2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون دوست داشته بچه اولتون پسر باشه و شده😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3676 بازدید | 182 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون خودش پسر داره فک میکنه چ گلی زده به سر خودش و شوهرش. من نمیگم پسر بده. هر دو جنس خوبن وهدیه خدا. ...

اره با پسراش پز داد😂😂😂😂یه جوری میگه دو تا پسرام انگار دوتا ادم فضایی نادر و کمیاب داره😂

2731
ای جانم😍

مرگ بر کرونا. گفته بود تا بچه دار نشم نیارمش با این کفشا" که پاپوشه و کفش نیست .مرده و نمیدونه فرق اینارو"نمیام پابوست .الانم اینجوری شد و موندیم چ کنیم. نهال هم تتی پاپی میره

2740
چرا همه فک میکنن جاریا دوروغ میگن😂 شاید شوهرش دوس داره  همسره من میگف ۶ تا دختر میخوام😂

چون ک خیلی تا الان ازش دروغ شنیدم ...تو فامیل معروفه ب خالی بندی

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
ببین الان رفته رو کله اش انگشت اشارشو کرده تو چشمش داره مژه هاشو میکنه هیچی نمیگه. دو شب پیش با دوتا ...

عزیزممم😍😍چه شیطنتای شیرینی خدا حفظش کنه برات .دوتا دندون داره😍جای من گازش بگیر عاشق بچه های این سنی ام😍😍

بنظرم درسته چون اطرافیان خودم هم همچین مواردی زیاد دیدم

من شش ساله با شوهرمم. نه داد زده سرم نه منو کتک زده حتی نگفته بشین سرجات یا به تو مربوط نیست. درد زایمانم گرفت گریه میکرد.

الانم دخترش شده زن دومش و هووی من بیچاره از سروکول هم بالا میرن. هر جاشم خراش میفته نمیگه دخترم خط انداخت میگه تو کردی خودت نفهمیدی! تا این حد دختر ذلیل شده

میگم مثلا همسر من ۵ تا داداش ان  آبجی ندارن ، مامانش پسر زا س  یعنی تاثیر داره ؟

مادرشوهر منم 7تا پسر داره الان بیشتر نوه هاش پسرش فقط ی نوه دختر داره ...بی تاثیر نیست

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
عزیزممم😍😍چه شیطنتای شیرینی خدا حفظش کنه برات .دوتا دندون داره😍جای من گازش بگیر عاشق بچه های این س ...

مگه جرعت دارم. برمیگرده به زبان سامورایی دستشم بالا میگیره میگه عوه اوه عه . خخخخ

مادرشوهر منم 7تا پسر داره الان بیشتر نوه هاش پسرش فقط ی نوه دختر داره ...بی تاثیر نیست

مادرشوهر مامانمم ۷ تا پسر داره البته زیاد داشتا ولی نصفشون مردن😅

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
من شش ساله با شوهرمم. نه داد زده سرم نه منو کتک زده حتی نگفته بشین سرجات یا به تو مربوط نیست. درد زا ...

دقیقا همینه.چقدر خوش اخلاق.مردای دختردوست جذابترم هستن بنظرم.دخترشو دوست داره دیگه 😍ازش طرفداری میکنه.اخه دختراهم بیشتربابایین.

انشالله همیشه خوشبخت باشین کنارهم.

بنظرم خونه ای که دخترنداره صفانداره

من مجردم اما ازدواج کنم دوتا دخترمیخام😍😍😂😂

2706