2752
2734
عنوان

خیلی میترسم دخترمو از دست بدم... بچه اولم رو از دست دادم🥺💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله دخترت سلامت باشه ولی بنظرم با مشاور صحبت کن.... از دست دادن عزیزان یه چیز جدایی ناپذیره... قطعا از دست دادن سخته ولی خب باید باهاش کنار اومد... منم بچه سقط کردم مادر از دست دادم خیلی خیلی سخت بود ولی هنوز زندم🥲

برو پیش مشاور لطفا خدای نکرده به خودت اسیب میزنی

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

دو سه ماهه سقط شد؟ عزیزم من دوبار سقط کردم، اون که هنوز وابستکی نداره، ولی در کل به مشکل شما میگن اختلا اضطراب من بعداز زایمان اولم گرفتم و همیشه چیزای بدو تصور میکردم و خودخوری میکردم رفتم پزشک مغز و اعصاب بهم دارو داد یه دوره خوردم اوکی شدم

دیگه بعضی از درد ها آشنا هستن برامون بدون درد و رنج دادن به خودمون شبمون روز نمیشه بهتره بری پیش رو ...

اینجوری نیستم نذارم جایی بره و... 

این ترس هم همیشگی نیست گاهی وقتا میاد سراغم 

بچم بود  میترسم میفهمی

فقط یه جنین دو سه ماهه بود از این سقط ها خیلی زیاد اتفاق میفته این اصلا ربطی به دخترت نداره که داری میترسی با یه روانشناس حرف بزن

توی سکوت برنده شو💚...بذار همه فکر کنن داری می بازی
منم ترس از دست دادن دارم. بهش خو کردما قشنگ. اصلا گریه اینا نمیکنم باهاش زندگی میکنم    

یکی مثل خودم پیدا کردم 

چقدر شبیهیم 

اصلا شده جزئی از زندگیم هیچکی نمیفهمه درونم چه هبره ولی خودمو داغون کردم 

یه مسافرت یا یه جای نزدیک هم میخوایم بدیم تمام اتفاقات بد و جلو جلو تصور میکنم و خودمو از درون داغون میکنم

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
تا این حد نیست که آسیب بزنم به خودم  فقط گاهی وقتا این فکرمیاد سراغم

اتفاقا درین حده 

خدای نکرده یکی از اطرافیانت فوت کنه داغون میشی💔

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
دو سه ماهه سقط شد؟ عزیزم من دوبار سقط کردم، اون که هنوز وابستکی نداره، ولی در کل به مشکل شما میگن اخ ...

جدا؟ یعنی با دارو درمان میشه؟ چه دارویی داد عزیزم میشه بگی لطفا

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
اینجوری نیستم نذارم جایی بره و...  این ترس هم همیشگی نیست گاهی وقتا میاد سراغم

دیگه به این فکر کن که دخترت باید تقاص ترس و استرس های شما رو بده

شاید لحن بیانم خوب نباشه ولی در کل به فکر شما و دخترتون هستم چون میگی خیلی دوستش داری به این فکر کن که اگه من از چیزی بترسم دارم راه اون ترس رو به زندگیم هموار تر میکنم

من خودم ترس از دست دادن خونوادم رو دارم و خیلی شبها گریه کردم ولی حال خودم بد شد کاری نمیشه کرد هممون یه روزی میمیریم

فقط بدون این ترست را به بچت هم منتقل کردید و صد در صد اضطراب جدایی داره دخترت 

اینکه دیگه منو نبینه خب طبیعیه که هر بچه ای بترسه 

اما اینکه مثلا تنهایی جایی بره نه نمیترسه و خوبه

گاهی وقتا دو سه روز پیش مامانمه

عزیزم ب هرچیزی فکر کنی جذب میکنی قانون جدب چیزی بنام نه یا بدت میاد نداره هرررچی ک فکرشو کنی رو جذب میکنی  بچیزای خوب فکر کن و روزایی ک میتونی ب بهترین شکل کنار خونوادت بگذرونی رو با این فکرای بیهوده حروم. نکن از بزرگ کردن و تربیت کردن بچت لذت ببر برای ایندت خاطرات خوبی بساز 

و اینکه اگ تو خونوادتون مرگ زیاد اتفاق میفته بهترع همه با هم قربونی کنین و بین نیازمندا تقسیم کنین

2706