2752
2734

بگید 

هم خوبی‌اش به چشمتون بیاد 

هم کنار هم سرگرم شیم 😂❤😍

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

مهربون و بسیار آرومه، فکر نمی‌کنم تا حالا کسی از دستش ناراحت شده باشه چون کاملا بی آزاره

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهربون و بسیار آرومه، فکر نمی‌کنم تا حالا کسی از دستش ناراحت شده باشه چون کاملا بی آزاره

ایجانم نمردیم 

اینجا تعریف مادر شوهرم شندیم 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
بدیاش فضولی دخالت میکنه خوبیاش دوستم داره و قربون صدقه میره دائم ازم تعریف میکنه 

خوبه که 

ذاتش خرابه پشت سر آدم ها خیلی حرف میزنه خبر میبره میاره خسیس خیلی فتنه میندازه میگه من نبودم 

با تو چجوریه عزیزم

مادر شوهر من خیلی خوبه اصلا بین من وهم عروسم با دخترش(خواهرشوهرم )فرق نمیزاره

اهل فتنه هم نیست 

فقط ی بدی که داره همه اتفاقاتی که تو کل روز تو خونه میفته رو زنگ میزنه به دخترش میگه که من این حرکتشو اصلا دوست ندارم

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
با تو چجوریه عزیزم

میگم که پشت سر خیلی حرف میزنه از روبه رو خودش خوب نشون میده من اصلا کاری باهاش ندارم واگذار میکنم به خدا 

مثلا شوهرمو خیلی پر میکنه با اینکه میدونه شوهر من کلا عصبی دعوا زیاد داریم ولی باز من خراب میکنه که شوهرم من طلاق بده الان ۶ روزه قهرم کاری کرد خودش دخترش شوهرم خودش اومد حق طلاق داد رفت

خداروشکر خانم خوبیه

وقتی میریم خیلی خوب پذیرایی میکنه، کاری به کارمون نداره،بدون دعوت نمیاد

فقط کمی زودرنج هستش

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2706