2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون دوست داشته بچه اولتون پسر باشه و شده😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3716 بازدید | 182 پست
بهش بگوتقصیرپسرخودته گردن مامان من ننداز.بعدشم خواست خداست دیگه مگه.دخترچشه؟؟

مگه میفهمه آخه ۸۰ خورده ایی سالشه 

بنده خدا مامانم دیگه باورش شده ک عرضه نداشته پسر بیاره بس ک بهش گفتن مخصوصا مامان بزرگم

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرد کروموزومش xy هست و زن xx ..  بچه یه x از مادر میگیره .. اگه y رو از پدر بگیره بچه میشه پسر ...

در انسان تعیین جنسیت تحت کنترل کروموزومY هستش،و خانوم در تعیین جنسیت هیچ نقشی نداره چون تمامه تخمک ها حاوی کرومزوم x هستن و این مرده که تعیین کننده جنسیت بچه اس

خوب کمکم بزرگ میشن دیگه برای اینده خوبه

اره دیگه ولی حالا ک فکر میکنم خواهرم خوبه حتی کوچیک تر 😊😍میتونم خیلی بهش کمک کنم 

مگه میفهمه آخه ۸۰ خورده ایی سالشه  بنده خدا مامانم دیگه باورش شده ک عرضه نداشته پسر بیاره بس ک ...

وابیچاره مامانت خوب به مامانت بگوغصه نخوره دیگه...بعدشم خداخودش.بهترمیدونه شایداگه پسرمیشد..میشداینه دق مامان بابات این جوری خوب بود خداهمیشه صلاح بنده هاشومیخواد

جدی؟؟؟؟؟؟جاریم میگه شوهرش دختر دوست داره الان دوتا دختر دارن میگه شوهرم دلش میخاد بازم دختربیاریم بن ...

چرا همه فک میکنن جاریا دوروغ میگن😂

شاید شوهرش دوس داره 

همسره من میگف ۶ تا دختر میخوام😂

وابیچاره مامانت خوب به مامانت بگوغصه نخوره دیگه...بعدشم خداخودش.بهترمیدونه شایداگه پسرمیشد..میشداینه ...

خود مامانم اینو میدونه کلی روحیه میدم بهش دوباره مادربزرگم و زن عمو هام شروع میکنن هزار بار ب بابام گفتما ولی بازم میگه مامانت نتونست 

ولی مامانم میدونه شاید صلاحش نبود ولی امان از حرف مادرشوهر و جاری هاش ۷ تا جاری داره مامانم باورت میشه

خود مامانم اینو میدونه کلی روحیه میدم بهش دوباره مادربزرگم و زن عمو هام شروع میکنن هزار بار ب بابام ...

واای خدا..پس براهمینه که مامان بزرگت میگه پسر پسرچون خودش یه پادگان راه انداخته براخودش...ببین عزیزم ازحرفم ناراحت نشو ولی ادم نادان هیچ وقت هیچ حرفی توکتش نمیره

چرا همه فک میکنن جاریا دوروغ میگن😂 شاید شوهرش دوس داره  همسره من میگف ۶ تا دختر میخوام😂

چون خودش پسر داره فک میکنه چ گلی زده به سر خودش و شوهرش. من نمیگم پسر بده. هر دو جنس خوبن وهدیه خدا.

تنها چیزی که آدمو از پسر پسر گفتن زده میکنه مغرور بودن پسردارهاست.تو زبون میگن فرقی نداره اما از جمله هاشون کنایه میباره. 

واای خدا..پس براهمینه که مامان بزرگت میگه پسر پسرچون خودش یه پادگان راه انداخته براخودش...ببین عزیزم ...

تازه چهار و پنجتا پسر دیگه هم داشت ولی اون سالا انگاری سیاه سرفه و سل گرفتنو مردند 😅😅😅

یاابوالففضل خودت برس به دادم...فک کنم مامان بزرگت هرسال باردارمیشده..

ی چیز دیگه چنتا هم دختر داشته اوناهم سیاه سرفه اینا میگیرن میمیرن سه تا دختر داشته ک فقط یدونه شون زنده مونده باورت میشه ؟

2706