2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدانمو به نامزدم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 33 پست
توضیح بده چیز مهمی نیست. خودشم سرچ کنه متوجه میشه. از گفتن خوب کاری کردی گفتی. بدم میاد مشکلات پزش ...

اره عزیزم درسته اما دکترم گفت اصلا مهم نیست اما الان تو نت سرچ کردن درباره ی تنبلی تخمدان نوشته بود که تنبلی تخمدان نمیزاره زنان باردار شن 

اخه اینطوری نیست 

ما تو خونوادمون ازثی داریم 

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من جات بودم نمیگفتم  وقتی چیز خاصی نیست و خیلیا دارن چرا برا خودتون دردسر درست میکنین مردا که ...

اخه عزیزم شوهرم یسری مشکلاتی تو آلت تناسلیش داشت 

همه رو تو دوران دوستی بهم گفت 

درحالی که واسه اونم چیز مهمی نبود 

منم گفتم نه که بعدا بفهمه نارحت بشه بگه چرا بهم نگفتی

الان چه نیازی بود بگی؟ 😐 بیماری لاعلاج که نیست دور از جونت 

اخه عزیزم شوهرم یسری مشکلات سطحی تو الت تناسلیش داشت تو همون دوران دوستیم گف درحالی که واسه اونم اصلا مشکلی ایجاد نمیکرد 

منم گفتم نه که فکر کنه مخفی کاری میکنم 

گفتم بهش😢

2738
عزیز دلم وقتی شما عقد کردین ...درواقع ازدواج کردین😊

اره اما گفتم نه که فکر بد کنه اخه 

اره اما گفتم نه که فکر بد کنه اخه 

شما درست ترین کارو کردین من اگه به جای شما بودم قبل عقد میگفتم بالاخره که میفهمه

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
اخه عزیزم شوهرم یسری مشکلات سطحی تو الت تناسلیش داشت تو همون دوران دوستیم گف درحالی که واسه اونم اصل ...

گلم سیاست داشته باش هر چیزیو قبلش نیازی نیست کف دست مردا بذاری که هیچی ازش نمیدونن 😅 

خدایا خودت مواظبش باش
اخه عزیزم شوهرم یسری مشکلات سطحی تو الت تناسلیش داشت تو همون دوران دوستیم گف درحالی که واسه اونم اصل ...

مشکلات آلت تناسلی ممکن بود تو زندگیتون اثر بذاره،زندگی زناشویی،حالا ک خب میگی چیزی نیس.ولی تنبلی خفیف واقعا جیزی نبود  ک الان بگی.حالا گذشت.ما خانوما جز ب جز فکر میکنیم میریم دنبالش اما آقایون کلی نگرن فک میکنن یچیو میدونن همونو نسخه میپیچن برا هر مسئله ای.دیگ فک نککن ب این موضوع.یوقت نره به مادر خواهرش نگه 

[QUOTE=131343007]گلم سیاست داشته باش هر چیزیو قبلش نیازی نیست کف دست مردا بذاری که هیچی ازش نمیدونن 😅 [/QUOTE

اخه بهشم گفتم که خفیفه و چیز مهمی نیس 

خب دلیل نامنظم بودن پریودامو پرسید منم بهش گفتم 

اگه میخواد با همچین چیزی فکر بدی کنه به جهنم بزار بکنه 

😐

2706