2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدانمو به نامزدم گفتم

407 بازدید | 33 پست

بچه ها ما هنوز عقدیم و ازدواج نکردیم 

بهش گفتم که تنبلی تخمدان دارم 

بنظرتون زود بود بدونه؟ یا کلا اصلا نیازی بود که بدونه؟ 

تنبلی تخمدانم خیلی خفیفه و مشکلی ایجاد نمیکنه اصلا این حرف دکترمه 

نمیدونم چرا حس میکنم نباید میگفتم😐

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اتفاقا کار درستی کردی ک گفتی 

به خودشم گفتی ک خفیفه و مشکلی ایجاد نمیکنه؟

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2728

توضیح بده چیز مهمی نیست. خودشم سرچ کنه متوجه میشه.

از گفتن خوب کاری کردی گفتی.

بدم میاد مشکلات پزشکی رو قایم می کنند.

الان یک زوجی می شناسم 20 سال دنبال درمان بچه دار شدن هستن. اگر خانمه اولش صداقت داشت میگفت پریود نمیشه بهتر نبود؟؟؟؟

2738

نباید میگفتی

چیزی نیست

مردا قدرت تحلیل ندارن

فکر میکنن حالا چه خبره

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               

عزیزم خودت میگی تنبلی خفیف. بنظرم نمیگفتی  . ممکنه بره به خانوادش بگه. یا مثلا فک کنن چه چیز خطرناکیه. 

اصلا مشکل خاصی نداری. خیلی راحتم بچه دار میشی. 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

کاش نمیگفتی ولی گفتی فدا سرت البته قبل ازدواج چه میفهمن تنبلی تخمدان ممکنه بچه زایی رو یکم سخت کنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

مردا اطلاعاتشون كمه اشتباه كردي گفتي الان فكر ميكنه نازايي ٢روز ديگه بخواي باردار شي بهت استرس ميده 😑

همه مسايلو كه نبايد گفت يكم سياست داشته باش اول زندگي زيادي رو بازي كني باختي

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

دلیلی نداشت ب این زودی بگی و چیز خاصی نیس اکثرا دارن

و اکثر آقایونم این چیزا رو نازایی میدونن.وقتی چیزی نیست و تحت نظر دکتری الان ک نمیخواستی اقدام کنی رفتی گفتی.۴روز دیگ دیر حامله شی میگ اره از اول نازا بودی چون کلا اقایون اونقدر جزیبات و متوجه نمیشن کلی نگرن.

من جات بودم نمیگفتم 

وقتی چیز خاصی نیست و خیلیا دارن چرا برا خودتون دردسر درست میکنین

مردا که این چیزا رو نمیدونن حالا فک میکنن نازایی

خلاصه دلیلی نداشت که بگی

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2706