2733
2739
عنوان

تنبلی تخمدانمو به نامزدم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 33 پست
مشکلات آلت تناسلی ممکن بود تو زندگیتون اثر بذاره،زندگی زناشویی،حالا ک خب میگی چیزی نیس.ولی تنبلی خفی ...

نه ازین اخلاقا نداره 

کاش نگفته بودما

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=131343007]گلم سیاست داشته باش هر چیزیو قبلش نیازی نیست کف دست مردا بذاری که هیچی ازش نمیدونن ...

پریود خیلییا نامنظمه تا ۱۰روز زودتر یا دیرتر کاملا طبیعیه.نگران این چیزا نباش.من خودم پریودام تا ۱۲روز ۱۶روز عقب میافته چن ماهیه اما سالمم.درسته بعضیا الان این اخلاقارو ندارن اما در آینده شاااااید یچیز بگن و ادم‌ ناراحت شه.بیخیال فکر نککن.کاش قبل گفتن ی نظر میخواستی تاپیک میزدی.یموقع چیزی پرسید بگو چیزی نیس الان خیلیا دارن طبیعیع.

بد کاری کردم فک کنم😢

هیچی مثل صداقت نیست. فکر کن که همسرت هم مساله ای رو از شما پنهان می کرد شما راضی بودی یا نه. مشکل شما رو خیلی از خانمها بخاطر تغذیه و ورزش نکردن دارند و مشکلی پیش نمیاد. اما نمی دونم چرا از گفتنش ناراحتی!! مسائل پزشکی  درست نیست که پنهان بشه. چون تو تصمیم افراد تاثیر داره

2728