2737
2734
عنوان

کرونا تو نوشابه فعال میمونه؟

1238 بازدید | 87 پست

بچه ها نوشابه خوردم بعد فهمیدم 

درش کثیف بوده یعنی نفر قبلی که خورده 

دست کثیف به درش زده 

الان نگرانم میخوام ببینم از این طریق منتقل میشه؟

فک نکنم🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خوب شايد نفر قبلي ناقل نيس.شايد اونقد روش مونده ويروس از بين رفته.شمام دستاتو بشور 

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

عزیزم بخای بگیری میگیری حساس نباش من یه ماه از خونه بیرون نرفتم تمام خونه رو با وایتکس و الکل و همه چیز ضد عفونی کردم هیچکسم خونم نیومد گرفتم  

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  
خوب شايد نفر قبلي ناقل نيس.شايد اونقد روش مونده ويروس از بين رفته.شمام دستاتو بشور 

اخه نفر قبلی بچه عامیلمون زود که دستش رو همه جا میزد بعد مالیده به در نوشابه من نمیدونستم 

ازش خوردم

2706