2733
2734
عنوان

کرونا تو نوشابه فعال میمونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 87 پست
نه دیروز که رفتم دکتر تبو گرفت واکسیژن خون و آزمایش خون فرستاد دوتا آمپول بایه سرمم زدم و برگشتم خون ...

من خودم قم زندگی میکنم ولی خانوادهامون اطاق تهران اومدم طبقه بالا مادرشوهرم قرنطینه ام کی ازت نگهداری میکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند درصد ریه ات درگیر بود؟

گلم نپرسیدم پروندم تو بیمارسانه  دکترم که میرم کد ملیمو میزنه تو سیستم اطلاعاتم میاد بالا ولی زیر شصت درصد بودم چون زود تنگی نفسم قطع شد

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  
2728
من خودم قم زندگی میکنم ولی خانوادهامون اطاق تهران اومدم طبقه بالا مادرشوهرم قرنطینه ام کی ازت نگهدار ...

هیچکی گلم تو خونه خودمم شوهرم بچه رو نگه میداره الانم چندروزکه خودم کمکم کارامو میکنم هر چی میخابیدم انگار بدتر میشدم   تمام کارامم خودم میکنم با بدبختی 

هیچکی گلم تو خونه خودمم شوهرم بچه رو نگه میداره الانم چندروزکه خودم کمکم کارامو میکنم هر چی میخابیدم ...

ای جانم خیلی سخته من هنوز بعد شانزده روز قوامو به دست نیاوردم مادر شوهرم بچه هام و نگه میداره

خودم حالم بد میشه اعصابم سروصدا رو نمیکشه میگم یه کم بهتر شم بعد بیارمشون من بویاییم یه کم برگشته تو ...

بخدا همه کاری کردم فایده نداره امروز خیلی کم مزه فهمیدم اونم ابلیمو که خوردم بود ولی بوکه اصلا نمیفهمم

2740
بخدا همه کاری کردم فایده نداره امروز خیلی کم مزه فهمیدم اونم ابلیمو که خوردم بود ولی بوکه اصلا نمیفه ...

من شبا تو بینیم قطره روغن بنفشه هم میریزم نگران نباش اونم کم کم برمیگرده

ای جانم خیلی سخته من هنوز بعد شانزده روز قوامو به دست نیاوردم مادر شوهرم بچه هام و نگه میداره

میفهممت گلم دیروز دکتر بهم قرص جوشان و مولتی ویتامین خارجی داد احساس میکنم میخورم تاچند ساعت  بهتر میشم منم الان پانزده روزه درگیرم خداکنه زود خوب بشیم خیلی خسته شدم