2733
2734
عنوان

کرونا تو نوشابه فعال میمونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه ميشه؟ واقعا خونه بودي؟ شايد تو وسيله ها اومده؟ چندسالته؟ چي بو علايمت؟ خفيف بود؟ چقد طول كشيد خو ...

من مادرم کرونا گرفت مزه و بو نمیفهمید حالشم یکم بد بود و خودشم خوب و نمیدونست کرونا گرفته الان بعد چند ماه علایمش رو که فهمیده فهمید که کرونا گرفته بوده

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
مگه ميشه؟ واقعا خونه بودي؟ شايد تو وسيله ها اومده؟ چندسالته؟ چي بو علايمت؟ خفيف بود؟ چقد طول كشيد خو ...

اره بخدا  من حتی قبل کرونا هم از خونه بیرون نمیرفتم زیاد واقعا نفهمیدم چی شد گرفتم ۲۸ سالمه سوم عید با تبو لرز شدیدو سرفه وتنگی نفس بستری شدم  هنوز ویروس تو بدنمه ولی خیلی ضعیف شده  کامل خوب نشدم

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  
2738
بابا یکی بامن دوست شه تانرفتم دوست پسر بگیرم

بامن دوس شوبیبی😆

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
دو روز نگه داشتن اونم برا دستگاه اکسیژن بقیش تو خونه بودم .

من خواهرم دوروز بدنش بی حال شده وضعف شدید داره احساس تب هم داره دوبار دکتر رفته میکن تب نداری..هیچ علایم سرفه و تنگی نفس نداره یعنی میخواد بگیره نگرانشم

اره بخدا  من حتی قبل کرونا هم از خونه بیرون نمیرفتم زیاد واقعا نفهمیدم چی شد گرفتم ۲۸ سالمه سوم ...

ايشالله زودتر بهتر شيد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
بابا یکی بامن دوست شه تانرفتم دوست پسر بگیرم

😑

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
اره بخدا  من حتی قبل کرونا هم از خونه بیرون نمیرفتم زیاد واقعا نفهمیدم چی شد گرفتم ۲۸ سالمه سوم ...

فشار منو دارچین آورد بالا چوب دارچین دم کن بخور از دیشب با این کار فشارمو بالا نگه داشتم