2733
2734
عنوان

بچها بیاین رفتم سونو جنسیت سه‌قلو هام معلووووم شد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25726 بازدید | 1335 پست
انیمیشن چی؟😕😕 منظورم اینه گفتی دانلود میکنم دانلود کردی؟ خودت باید اون اسم هارو سرچ کنی 

استارتر جان تبریک میگم خیلی خوشحال شدم خدا حفظشون کنه..تو خانواده سایقه چندقلو زایی داشتین؟

خوشبحالت ک تخمدانهات فعال بودن انقدر فولیکول بالغ داشتی من لنگ یدونه فولیکول خوبم😂😂😂

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این بی فرهنگایی ک نوشتن خدا صبرت بده

اینو بدونین اینو زمانی میگن کسی عزیزی رو از دست داده

یکم فکر کنین مخ هاتونو آکبند نگه ندارین😒 

ایشون مادرشده تازه

ینی چی خدا صبرت بده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

تبریک میگم انشاالله به سلامتی ولی بعدش خودتویادت نره سرت شلوغ میشه ولی اول هوای شوهرتوداشته باش

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
خدا حفظش کنه دخترتونو  منم نینی میخوام اما همسرم نمیخواد😔

منم شوهرم دوست ندارم.دوست دارم ناخواسته باردارشم...خدا انشالله به جفتمون امسال بده

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2740

برلین جام حالت چطوره؟😍

اتفاقا یادت افتادم میخواستم تگت کنم داشتم فکر میکردم اسمش مرلین بود برلین بود چی بود😁 که تو پربازدیدها تاپیکتو دیدم سریع پریدم اینجا😂

همش یادت میفتادم این چند وقت. خیلی خوشحال شدم که سلامتی انشالله همیشه سلامت باشی عزیزم😍

الان دیگه سرکار نمیری؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ای جانم خدا حفظشون کنه بسلامتی بیان بغلتون،برای ما منتظرا هم حسابی دعا کن

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706