2733
2739
عنوان

روانی شدم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 62 پست
واقعا اگه یکی دیگه باشه بچه سرش گرم بازی میشه...البته بازم هرطور صلاحه

نمیتونم الان وزنم خیلی بالا رفته سه ساله نمیتونم کمش کنم تا میام کم بخورم رعشه میگیرم عصبی میشم یه دکترم نتونستم برم

یه بار خونه مادرم بودم حواسمون نبود دختر دوسال و نیمم چهارپایه بزرگ لاکی برد رفت بالا سر جهبه دارو ه ...

تو کابینتای بالا بود از دستگیره کشوها رفته رو کانتر اونو برداشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بد بارش اوردی وابسته س لجبازه 

از بچگی بچه هارو بغلی میکنین اونا هم یاد مبگیرن بچسبن به ادم 

بزارش مهد صبح تا ظهر برا خودت باش اومد هم خسته س میخواد بخوابه باز برا خودت باش

2731
نه بابا خدا همیشه واسه من یه حالگیری داره

بذارش مهد بعد کرونا

یذره مستقل بشه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740
بچه خیلی مسعولیت داره باید قبل بچه دار شدن ظرفیتتو  در نظر میگرفتی والا من با توجه شناختی ...

تو با ظرفیت هرین آدمم باشی بدون کمک نهایت یه سال دووم میاری من تو این چند ساله سر جمع کسی بچم رو دو ساعت نگه نداشته

گلم میگم دستشویی میرم میام این یه گندی زده ورزش ده ثانیه ای به چه دردی میخوره

تو هم باهاش بازی کن همزمان حرکات ورزشی هم انجام بده

میفهممت خودمم این بیچارگی رو دارم ولی چکارکنیم

بچها انرژی شون خیلی زیاده

بجای غر زدن و حرص خوردن باید از همون لحظها لذت ببریم.

با بچه بازی کنیم انقد ازش کار بکشیم تا هلاک شه

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢
بزرگم بشه دغدغه مادر اینه ک بچم چی میشه سربازی میره - شوهر کرده الان وضعش تو خونه شوهرش چجوره و .. ...

همینه دیگه آدم باید قبل آوردنش فکر کنه میتونه یا نه بعدش وظیفس چون تو مسئول وجود اومدنشی اون که نخواسته بیاد

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
عزیزم بد بارش اوردی وابسته س لجبازه  از بچگی بچه هارو بغلی میکنین اونا هم یاد مبگیرن بچسبن به ...

من شده فرش زیر پامم بفروشم میذارمش مهد ولی انگار خدا نمیخواد تو این چند وقته صدجور بلا نازل سده

اونم آدم نیست

من سه تا بچه دارم که مثل چسبن

اما تمام لذت مادری همینه دیگه

بچه اگر چسب کس دیگه باشه که سخت تره

اگر روزی نیم ساعت بدون فکر کردن به چیزای دیگه باهاش بازی های هیجانی بکنین ، کمتر بهتون میچسبه. این تجربه شخصی خودممه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
از مهر خبرم میخوام بذارم هر چی بلا بود نازل شد آنفولانزا آلودگی هوا کرونا ...

حرص نخور دیگه بچه این سختیارم داره خب مخصوصا پسر نمیشه کنترلش کرد 

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706