2733
2739
عنوان

روانی شدم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 62 پست
بچه خیلی مسعولیت داره باید قبل بچه دار شدن ظرفیتتو  در نظر میگرفتی والا من با توجه شناختی ...

با عقب انداختنش چیزی آسون تر نمیشه شما هم اگه دکتر بهت بگه یا الان یا هیچ وقت و چاره ای نداشته باشی فاز روشنفکری نمیتونی برداری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خوب وقتایی که شوهرت تو خونه است بده به اون نگه داره تو برای خودت باش

من که شوهرمم میاد میگم حواست باشه میگه از سر کارمیام پنج دقیقه نمیذاری راحت باشم 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
نه بابا خدا همیشه واسه من یه حالگیری داره

چرااینجوری فک می کنی افکارمنفی داری روحیت خرابه اول حالت روخوب کن بعدبچت روچندروزی درهفته مهدبذاراونوقت هرکاری دوست داری بکن خریدبرواصلاتوخونه بخواب من شاغل بودم دختر4ماهه مهدگذاشتم بچه 4ساله لازمه مهدبره تااموزش ببینه وانرژیش درست مصرف بشه کارت اشتباهه توخونه نگهش می داری اونم گناه داره وظلم درحقشه نیازداره به بازی باهم سن وسالاش

پسرمن دوسال و نیمه همش چسبیده به من... یه دختر 7ساله هم دارم وپسرم نمیذاره حتی دخترمم بغل کنم

منم بچگیم حالتی مثل دختر شما دشتم واقعا سخته داداشم نمیذاشت. مامانم بغلم کنه بعضی وقتا گریم می‌گرفت😥😥😥😥😥

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2740
بیا منو بزن 🤪

شپلق👋

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین واقعا می تونی با یه کمی مطالعه و مشورت با روانشناس کودک از وجود بچه ات لذت ببری 

البته نمی دونم این کارها را کردی یا نه ولی اگر انجام ندادی از همین الان ساعت هایی که بچه خوابه برو دنبال شیوه هاییی که می تونید کنار هم لحظه های خوب داشته باشید 

من هر چی بچه کوچیک دیدم همین طوری بودند هیچ بچه ای با کروات و دکمه سر دست متولد نشده 

من با شناختی که از بچه های دور و برم پیدا کردم اگر شرایط گرفتن پرستار را به صورت فول تایم نداشته باشم بچه نمیارم چون می دونم بچه یعنی مطلقا مواظبش باشی حتی یک ثانیه اغفال می تونه پشیمونی بیاره 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
ببین واقعا می تونی با یه کمی مطالعه و مشورت با روانشناس کودک از وجود بچه ات لذت ببری  البته نم ...

منم به این نتیجه رسیدم پول جمع کنم پرستار بگیرم تنهایی به بچه بودن اصلا به صلاح هیچ کدوممون نیست

منم به این نتیجه رسیدم پول جمع کنم پرستار بگیرم تنهایی به بچه بودن اصلا به صلاح هیچ کدوممون نیس ...

کار خوبی می کنی. حتی اگر اندازه سه روز در هفته هم پرستار بگیری خوبه این جوری اون سه روز برای خودته سه سال دیگه هم که بچه می ره مدرسه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

الن پسر کوچیکه ام خوابیده رو کمرم پیتیکو پیتیکو میکنه منظورت از چسب اینه 😂😂😂

مگه الان با کرونا مهدا بازن؟

الان نه ولی بعدا می شه درضمن بازی فکری پازل وخیلی بازیای کامپیوتری ونقاشی خلاصه راههای سالم هست که می شه بچه رومشغول کردوخیلی پیج هاهست تواینستا که کاردستی برابچه ها اموزش می ده  

2706