2733
2734
عنوان

هزار بار بهتون گفتم به کسایی میگن حس ششم هستیم و فلان موکل داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 110 پست
اخه من تهدید کردم الان نمیتونم ارتباط بگیرم شرایطم سخت شده 

فقط خدا رحم کنه بهت. اینا انسان نیستن که تهدید بشن. زندگی رو به لجن میکشن.  اصلا شوخی نکنید باشون 

کاربر پسر🔵 (با افتخار خاله زنک هستم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ترس نداره  خیلیا ک دنبال موکل یا اجنه میرن تو وجودشون نهفتس بعد گفتم ک گرفتن موکل از همه چ ...

یا خدا 

والا من از اسمشم میترسم 

چه کاریه آخه ، منم دوست داشتم از آیندم بهم میگفتن ، همه دوست دارن اما خب ترجیه میدم خودم باشمو از این چیزا به دور 

ولی خیلیا میرن دعا میگیرن و دنبال این چیزان 

واقعا تاثیر داره ؟

صدرصد ک صبی ها رو منم قبول ندارم من راجب رحمانی صحبت میکنم

من خوزستانم وسط همینهایی که صحبتشو میکنی حرفم کلی بود یه سید میگفتن موکل مسلمون داره اخرش عاقبتشو دیدم 😊صلاح مملکت خویش خسروان دانند گلم

2731
فقط خدا رحم کنه بهت. اینا انسان نیستن که تهدید بشن. زندگی رو به لجن میکشن.  اصلا شوخی نکنید باش ...

شوخی نکردم عصبی بودم بعدش داره دائم اتفاقای بدی میفته دیگه هم علاقه نداره بام ارتباط بگیره 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
چرا وقتی ک چله بشینی ب روشای مختلف اذیت میکنن ک ترک کنی  ولی اگه ادامه بدی و نترسی احضارش میکن ...

آها اینم بگم موکل خودش انتخاب می‌کنه با بیاد. نمیشه اجبارش کرد 

یا خدا  والا من از اسمشم میترسم  چه کاریه آخه ، منم دوست داشتم از آیندم بهم میگفتن ، همه ...

در کل تو قران اسم‌جن

دعا و جادو اومده

و متاسفانه کسایی رو داریم ک طلسمای سیاه مینویسن

و کسایی رو داریم ک طلسم خوب

من خوزستانم وسط همینهایی که صحبتشو میکنی حرفم کلی بود یه سید میگفتن موکل مسلمون داره اخرش عاقبتشو دی ...

ولی هیجان داره. ترسش مخصوصا. لذتش به همین بدبخت کردنشه و ترسش

آها اینم بگم موکل خودش انتخاب می‌کنه با بیاد. نمیشه اجبارش کرد 

وقتی براش کامل بشینی باید بیاد چون براش ریاضت کشیدی

ب شرطی ک ترک مندل نکنی 

عنصر جهارگانه رو انجام بدی

میتونع سر شرط و شروط قبول نکنه 

ولی احضارش صدرصده اگررررررر اعمال درست باشه

در کل تو قران اسم‌جن دعا و جادو اومده و متاسفانه کسایی رو داریم ک طلسمای سیاه مینویسن و کسایی رو ...

آره هستش ولی به نظرم شدیییییییدا ترسناکه 

مثلا خود اون اسمشو نیارو میبینن و حرف میزنن ؟

خدایی چه جراتی دارن؟

والا من از یه آمپول ساده یا یه بیماری یا زایمان و ... این چیزا میترسم وای به حال این عوامل ....

اره درسته ی ساله زیر نظر استادم واس گرفتن موکل انقد سخته انقد سختههههههه ک مگ الکیه هزار بار میمیری ...

ینی موکل میخوای ولی نتونستی باهاشون ارتباط بگیری؟چرا انقد اصرار داری شاید واقعا خوب نیست واست

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو

اینا اصلا امکان نداره !!!!مگر این ک مثل مرتاض ها ب ی درجه ای از معنویت برسی تا چشم سومت باز شه و ۱درصد از ادمها میتونن انجام بدن نی نی سایتم جایی نیست ک چنین کسایی بخوان وقت اضافه برای اومدن داشته باشن ☺️

خدا بهمون عقل داده ولی بازهم ی عده خوششون میاد گول بخورن !؛!

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2706