2703
2553
عنوان

روانی شدم رفت

803 بازدید | 62 پست

الان نزدیک چهارساله وضعیت قرنطینه رو دارم صبح تا شب با یه بچه که عین چسب چسبیده به من دو دیقه رفتم تو اتاق خبر مرگم تو سایت یه چیزی چک کنم اومدم دیدم رفته جعبه داروها رو دراورده نمیدونم خورده یا نه

آخه مگه یه آدم چقد توان داره من تا کی نباد ۵دقیقه وقت واسه خودم داشته باشم 😭😭😭😭😭😭

تاوقتی بچه بزرگ شه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تاوقتی بچه بزرگ شه

بزرگم بشه دغدغه مادر اینه ک بچم چی میشه

سربازی میره - شوهر کرده الان وضعش تو خونه شوهرش چجوره

و ... دغدغه مادر تمومی نداره بنظرم😄

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2714

چند سالشه مگه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706