2737
2739
عنوان

پنجاه پول دارم برم بدمش نودل و پودر کیک و نسکافه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 70 پست

فعلا از خرجای الکی بزنین منم تخمه و پفک میگرفتم مینشستم پای فیلم ولی چن وقته نخریدم شاید به درد جاهای مهمتری خورد 

؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ای صاحب عرش بزرگ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت کیک درست کن نودل چیه خیلی بدمزهست که😐😐

موافقم. شوهر من چند وقت پیش دیده بود کوروش تخفیف زده، ۱۰ ۱۲ تا خریده بود. همینطوری مونده تو کابینت. نه خودش میخوره نه خودم نه دخترم. یکیش رو درست کردم اصلاً خوشم نیومد

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2742
ازاین ب بعد مشخص نیست چی پیش میاد اوضاع اقتصاد انقدر خراب میشه ک بخدا نون خشکم پیدانمیکنیم بااین وضع ...

اووووه چخبرته بابا

چقددد انرژی منفی

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

من بودم ن نودل می گرفتم ن پودر کیک ن شارژ و اینا،پول و نگه می داشتم بچه کوچیک داری خدای نکرده اگه مریض شد حداقل یه پولی داشته باشی بتونی ۴ تا قرص و شربت باهاش بخری

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2740
شوهرم فعلا  داره واسه خرج و مخارج خونه و خرج بچه و اینا ،،اصلا کم نمیزاره ،،،خداروشکر واسه خرج ...

آهان خب پس اگه خداروشکر داری که هیچ. نهایتش یکبار بگیر دیگه تا یک یا دوهفته دیگه نخر

پس برو یک کیلو پاچین مرغ بخر با نوشابه 

با بازی و آرد بازی و شلوغ کاری باهم سوخاری کنید نوشابه هم بزنید بر بدن حالشو ببرید. الان بری کیک بخری نیم ساعت دیگه تاپبک میرنی ناهار چی بپزم😂

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706