2752
2734
عنوان

پنجاه پول دارم برم بدمش نودل و پودر کیک و نسکافه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پودر کیک بگیر برای دخترت که خوشحال بشه  اگه نسکافه و نودل هم هوس کردی و بارداری بگیر چون بر ...

نه بابا باردار نیستم 

آره خیلی دخترم دوست داره کیک درست کنه و بخوره 

چندروز پیش هم گرفتم ،،،ولی همش میگه باز بگیریم 

2731
اگه کل پول پنجاه هستش نه شارژ واجبه ن نودل و اینجور چیزا. ازجایی که بچه کوچکم داری پس باید خیلی حواس ...

چرا این کامنت وایه من قروقاطی نوشته شده واسه شماهم اینجوریه

پول خودمه ،،،شوهرم خبر نداره,,,, هرچی هم کم بیاریم پس انداز هام رو به شوهرم نشون نمبدم،چون خودم لاز ...

ازاین ب بعد مشخص نیست چی پیش میاد اوضاع اقتصاد انقدر خراب میشه ک بخدا نون خشکم پیدانمیکنیم بااین وضعیت

نسکافه و نودل مهم نیست اون پول رو بزار کنار فردا خدایی نکرده ی خرج مهمتر ممکنه پیش بیاد حداقل اون ۵۰ تومن کارتو راه بندازه 

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
میتونی به جای اینکه بسته ای بخری، دوتا دونه بخری 6 هزار یه کیک آماده هم بخری 4 هزار. هم به دلت نمیمو ...

خواهر پودر کیک بالای ۹تومنه🤕

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️
نه بابا باردار نیستم  آره خیلی دخترم دوست داره کیک درست کنه و بخوره  چندروز پیش هم گر ...

بدون پودر کیک هم میشه درست کنی که عزیزم خیلی راحته 

چندتا هم شمع بزار بیشتر خوشحال بشه 😍😍😍😍

میتونی به جای اینکه بسته ای بخری، دوتا دونه بخری 6 هزار یه کیک آماده هم بخری 4 هزار. هم به دلت نمیمو ...

نسکافش چی😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اگه کل پول پنجاه هستش نه شارژ واجبه ن نودل و اینجور چیزا. ازجایی که بچه کوچکم داری پس باید خیلی حواس ...

شوهرم فعلا  داره واسه خرج و مخارج خونه و خرج بچه و اینا ،،اصلا کم نمیزاره ،،،خداروشکر واسه خرج خونه داریم ،،،،،ولی برای خرج های اضافه نه

،،

فقط خودم دلم نمیاد واسه این چیزای اضافه که لازم نیست بهش بگم بگیره 

فک نکنم خیلی واجب باشه خریدنشون , بهتره نگه داری لازم میشه خدایی نکرده یهویی یه اتفاقی بیفته مریض بشین یا هرچیز دیگه ای ادم باید همیشه ته جیبش یه مقدار پول باشه

2706