2733
2734
عنوان

پنجاه پول دارم برم بدمش نودل و پودر کیک و نسکافه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 70 پست
ازاین ب بعد مشخص نیست چی پیش میاد اوضاع اقتصاد انقدر خراب میشه ک بخدا نون خشکم پیدانمیکنیم بااین وضع ...

اتفاقا خواهرم زنگ زده بود می‌گفت من چهار کیسه برنج فعلا ذخیره کردم ،،،مبکفت تو هم ذخیره کن تو انباری برای مبادا 

می‌گفت همینجور پیش بره میترسم قحطی بسه و اقتصاد خراب بشه و جنس ها همه گرون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میگم برو بخر حالشو ببر

وقتی پولو نگه داری برای دارو و مریضی مطمئن باش مریض میشی

بعدشم داری میگی شوهرت خرج خونه با خودشه

دیگه هله و هوله رم نخوریم چیکار کنیم خدایی

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 
موافقم. شوهر من چند وقت پیش دیده بود کوروش تخفیف زده، ۱۰ ۱۲ تا خریده بود. همینطوری مونده تو کابینت. ...

وای دست خودم نیست 

هر دفع میگم این اخرین باریه که میخرم دوباره میام خونه اینقد هوس میکنم که نگو

باز میدم میخرم ،،،،خیای دوست دارم دست خودم نیست

2742
موافقم. شوهر من چند وقت پیش دیده بود کوروش تخفیف زده، ۱۰ ۱۲ تا خریده بود. همینطوری مونده تو کابینت. ...

چرا ما عاشق سبزیحاتش هستیم ولی فقط الیت و هاتی کارا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اتفاقا خواهرم زنگ زده بود می‌گفت من چهار کیسه برنج فعلا ذخیره کردم ،،،مبکفت تو هم ذخیره کن تو انباری ...

اره دگ منم همینو میگم - چیزایی بخر ک بدردت بخوره 

بفکره اینده باش شما میدونم از من عاقل تری سنت بیشتره حتما

مطمعنم خوب میدونی خرجای مهمتری بجز نسکافه و نودل هست

وسایل مایحتاج خونه بخر انبار کن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
وای دست خودم نیست  هر دفع میگم این اخرین باریه که میخرم دوباره میام خونه اینقد هوس میکنم که ...

اگر کرج هستی میخوای بدم بهت

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2740

ن بمون خونه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

یه قلک بخر پولاتو تو قلک بنداز که اینجوری وسوسه نشی خرج الکی بکنی، به شوهرت بگو واسه دخترت پودر کیک بخره

نودل زبادش خوب نیس منم یه مدت هرروز میخوردم هربار میرفتم فروشگاه بسته های چندتایی میخریدم ولی دیگه ترک کردم اصلا نمیخورم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

كسي نميدونه يه ساعت ديگه چي ميشه 

خدايي نكرده دخترت تب كنه بايد پول داشته باشي ته جيبت 

حالا با دخترت چيزاي ديگه درست كن

كوكو سيب زميني 

يا شربت ابليمو بعد بذارين تو فريزر مثل بستني يخي شه 

بله پس اندازت براي خودت ولي تا شوهرت كار پيدا كنه نگه دار پولو 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد