2752
2734
عنوان

شاید مسخره بنظر بیاد

95 بازدید | 6 پست

امشب با داداشم دعوا م شد بهم گفت الهی به روز خوش نبینی وقتی هم ازدواج کردی تو زندگی با شوهرت یه روز خوش نبینی چند بار هم تکرار کرد 

یکی دو بار هم یه نفر دیگه نفرین کرد و واقعا نفرینش گرفت 

نمیدونم استرس گرفتم نکنه بگیره و همین اتفاق بیفته اینم بگم داداشم یه آدم روانیه و سر این مسئله من تقصیری نداشتم دعوا راه انداخت و منو نفرین کرد 

بنظرتون امکان داره نفرینش بگیره در حقم؟؟؟ 

به دعای گربه سیاه بارون نمیاد 

ناحق برمیگرده به خودش

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اسی جون داداشت اینو گفته ولی مطمئن باش بعداً پس گرفته 

من خودم اینجوریه به خواهرم می توپم ولی بعداً پس می گیرم اینجورم که می گی تقصیر خودش بوده که دعوا کردید پس نگران نباش

نه نفرین داداشت نمیگیره چون تقصیر تو نبود. اما اگر تو این طرز فکرتون تغییر ندی همش بخاطر رفتار دیگران و نفرین اونا وقتی واقعا تقصیری نداشتی مقصر بدونی و بگی نفرینشون میگیره بهت امکان داره واقعا تو رفتارت تاثیر بزاره