2737
2739
عنوان

بهش بگم یا نه ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 58 پست
باید تو موقعیتش باشید . وقتی خواهرم خونه خرید اصلا خودش بهش کمک نکرد وقتی قرض خواست .چون پشتش به با ...

عزیزم دلخور نشی از حرف من، ولی خب پدر و مادر دلسوز بچه هاشون هستن‌. کمک میکنن دیگه. شما هم خانواده همسرت باید کمک کنن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم بهش گفت برو با دخترم جهاز بگیرید تو مترو میگه کجا میری بیا پول مترو رو حساب کن بعدشم خط واحد سوار شدیم موقع پیاده شدن فکر کردم الان من کرایه بدم میگه چرا تو مردا اومدی اومدم پایین با اخم بهم نگاه میکنه میگه کجا بیا پولشو حساب کن 

عزیزم دلخور نشی از حرف من، ولی خب پدر و مادر دلسوز بچه هاشون هستن‌. کمک میکنن دیگه. شما هم خانواده ه ...

بایدی در کار نیست که به پسر بدن به دختر ندن 

بعدم خونواده همسر من نمیتونن کمک کنن

2731
مامانم بهش گفت برو با دخترم جهاز بگیرید تو مترو میگه کجا میری بیا پول مترو رو حساب کن بعدشم خط واحد ...

خب اشتباه پدر و مادره که با داداش فرستادن جهاز خریدن انقد کارا رو بهش سپردن خودخواه شده 

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  
2738
بایدی در کار نیست که به پسر بدن به دختر ندن  بعدم خونواده همسر من نمیتونن کمک کنن

فرهنگ جامعه س 

بلخره هزینه زندگی با مرده

شما هم ک گفتی ارث رو تقسیم کردن  . خب به شما هم دادن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
خب اشتباه پدر و مادره که با داداش فرستادن جهاز خریدن انقد کارا رو بهش سپردن خودخواه شده 

نه نسپردن اونا شهرستان بودن من تهران اومدم  برا خرید یه بار 

هر چی میخواستم بردارم میگفت نه ارزونشو 

اتو میخواستم بخرم میگفت من با صد تومن برات میخرم اینا گرونه

نه نسپردن اونا شهرستان بودن من تهران اومدم  برا خرید یه بار  هر چی میخواستم بردارم میگفت ...

خب دیگه اینجور جا ها باید جوابش رو میدادی اگه برای زنش هم میخواست بخره اینجوری میگفت؟بعضیا دیگه شورشو دراوردن 

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  
شماها اصلا خودتونو جای آدم نمیزارید 

چرا نمیدارم؟

منم ی زنم

خانواده همسر منم کمک نمیکنن 

وضع کار همسرمم داغونه و رسما بیکار شده

اما با این افکار خودت اذیت میشی. نه برادرت رفتارشو تغییر میده نه پدرت

پدر منم به برادرم کمک میکنه. اولین بار کلی گریه کردم. بعد دیدم اینجوری اعصابم داغون میشه دیگه ولش کردم

خب دیگه اینجور جا ها باید جوابش رو میدادی اگه برای زنش هم میخواست بخره اینجوری میگفت؟بعضیا دیگه شورش ...

بعدم ظهر اومد به من گفت بیا ببینم ناهار چی میدی بهمون 

من حساب کردم همه چی رو بعلاوه کرایه راه رفت و برگشت هردو مون رو یکمم بیشتر بهش دادم