2733
2739
عنوان

بهش بگم یا نه ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 58 پست
هزینه زندگی با مرد هست ، نه پدر مرد 😐

وا کمک کرده دیگه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
الان خدایی ما تا خرخره قسط میدیم مستاجریم بابام خونش خالیه یکیشو داده به اون یکی داداشم  ماشینم ...

بگو‌ بدبخت همین من خواهر دلسوزتم ، دو روز دیگه مریض شی زنت محلت نمیده میندازتت مثل دایی من یه مدت تصادف کرد مامانم اینا جمش کردن ، زنش رفت خونه پذرش گفت نمیتونم 😐😐😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=131275936]از کی تا حالا بایدی شده ؟ 😐😐😐😐این دختر خانوادست حق اینه ، بعد زن برادر که دختر غریبه است بخوره  ...[/QUOT]

چه حرصی میخوری تو با استارتر بودم شما ندید به پسر. شما هم نصف نصف بگیر

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
وااااای از اولش خوندم حرص خوردم فقط. دلم میخواد هر چی حرف بد بلدم بگم به داداشت. ببخشید ببخشید ببخشی ...

من برادرم رو دوست دارم اما اصلا خیلی دلم میشکنه ازشون 

خدا میدونه من یه خونه کوچیک داشت همسرم خواهرش جدا شد گفت اونو بدید به من ۱۲ تومن بهش تخفیف دادیم من به شوهرم گفتم اون خواهرته خواهر همیشه از برادر توقع داره .

خواهرش مریض شد رفتم پیشش موندم 

مامانش یه تیکه طلاشو گفته بود میدم بهتون که ماشین بخرید  نداد ناراحت شدم اما چیزی نگفتم 

در حالیکه مامانم یه انگشتر خریده بود اومد به عروسمون نشون بده که این قشنگه (تازه عروسی کرده بودن )گفت چرا برا من نخریدید 

کمک با حق خوری فرق داره 

باشه

2738
من برادرم رو دوست دارم اما اصلا خیلی دلم میشکنه ازشون  خدا میدونه من یه خونه کوچیک داشت همسرم ...

منم حسمو بابت اتفاقایی که الان تعریف کردین گفتم وگرنه مسلما همه ابعاد اخلاقی برادرتون تو این چند تا ماجرا معلوم نیست. 

پروردگار مهربونم شکرت.   

عزیزم پولی که قرض گرفته یه بحث مردونه بین پدروبرادرته دخالت نکن اما اون چیزایی که راجع به خودته بامهربونی ومودبانه بهش بگو که خودش شرمنده بشه نزارچیزی تودلت بمونه🌹

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎
عزیزم پولی که قرض گرفته یه بحث مردونه بین پدروبرادرته دخالت نکن اما اون چیزایی که راجع به خودته بامه ...

دلم میشکنه از کاراش محبت هم میکنه مثلا 

من همیشه به همسرم میگم زنگ بزن حال خواهراتو بپرس 

اونوقت داداشم میگه من هیچ زنگ نمیزنم بهش در حالیکه اون زنگ نمیزنه 

اون تلفن رایگان داره نه بسته ها .رایگان 

اونوقت من زنگ میزنم یه نمیگه من رایگان دارم تو قطع کن من زنگ میزنم یه ساعتم با هم حرف میزنیم از چیزای مختلف