2733
2739
عنوان

بهش بگم یا نه ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 58 پست
بعدم ظهر اومد به من گفت بیا ببینم ناهار چی میدی بهمون  من حساب کردم همه چی رو بعلاوه کرایه راه ...

عجوبست داداشت بنظرم با این جور اداما حرفم بزنی فایده ای نداره

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیدارم؟ منم ی زنم خانواده همسر منم کمک نمیکنن  وضع کار همسرمم داغونه و رسما بیکار شده ...

بحث اعصاب خوردی نیست بحث اینه که حرف دلمو بهش بگم ...؟

من یه مدت مشکلی برام پیش اومده بود خواستگار راه نمیدادم زنش انقدر سین جیم کرد که کلی خواستگار میخوایم برات معرفی کنیم چرارد میکنی تا ازم فقط حرف کشید بعدشم اینجوری 

اونوقت خیلی هم مدهبین 

مشکلمم بهش گفتم به هیچ کس نگی .هون لحظه رفت پیش مادرش بهش گفت و مادرشم تو محل پخش کرد 

بحث اعصاب خوردی نیست بحث اینه که حرف دلمو بهش بگم ...؟ من یه مدت مشکلی برام پیش اومده بود خواستگار ...

این حرفو بگو به زنداداشت ک فکر نکنه کارش درست بوده و نفهمیدی. اینجوری میفهمه مقصره. 

ولی پول و قرض پدرت رو نگو که همه میگن تو چرکار داری و بدتر مقصر میشی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
عزیزم دلخور نشی از حرف من، ولی خب پدر و مادر دلسوز بچه هاشون هستن‌. کمک میکنن دیگه. شما هم خانواده ه ...

از کی تا حالا بایدی شده ؟ 😐😐😐😐این دختر خانوادست حق اینه ، بعد زن برادر که دختر غریبه است بخوره 😂😂😂😂😂 دختر و پسر فرقی نداره به یک اندازه سهم دارن فوقش مطابق دین نصف ، نه اینکه کلا هیچ حقی برای دختر نباشه 

عزیزمممم خیلی دلم گرفت

احساس کردم خانوادتون اینطوریه ک ب فرزند پسر توجه بیشتری میکنن.

بنظرم براتون اصلا اهمیت تداشته باشه چون فقط خودت با فکر کردن بهش عذاب میکشی

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگی من افتاد😍😍

وقتی ساکی رو که از مکه آورده بود رو با اصرار پدرم باز کرد یه بلوز رو خواهر کوچیکم که خ کوچیک بود برداشت مامانم گفت بپوش ببین بهت میاد فوری زن داداشم از دستش کشید رفت خودش پوشید اومد 

داداشمم گفت هر چی رو که صلاح بدونه زن داداشتون براتون میاره .تا خونه خودمون ۴ ساعت راه بود کل راه خواهرم از اینکه کوچیک شد گریه میکرد

این حرفو بگو به زنداداشت ک فکر نکنه کارش درست بوده و نفهمیدی. اینجوری میفهمه مقصره.  ولی پول و ...

آخه میدونه بابام به ما نمیده قشنگ میره خودش هر چی قرض خواست میگیره

2740
اگه  داداشم وکیل میگرفت انصافا همتون وکیلای نابی بودید براش

من حقو بهت میدم ، چون تو خاله هام و مادرمو دایی هام دیدم 

حس نفرت انگیزیه ، زن داییم دختر غریبه هلپ هلپ پول بابابزرگمو بخوره یه ابم روش بعد خالم یا مامانم در مشقت و سختی 😫😫😫😫 هرچی هست باید عادلانه باشه 

البته مامانم اینا خنگن 

تو خنگ نباش و مثل زن عموم که داداششو سرویس کرد توهم سرویس کن 😇

وااااای از اولش خوندم حرص خوردم فقط. دلم میخواد هر چی حرف بد بلدم بگم به داداشت. ببخشید ببخشید ببخشید چقدر چندشه. اصلا مرد نیست. فقط میخواد بکنه از خانوادش. با زنش تیم خوبی شدن. 

پروردگار مهربونم شکرت.   
وقتی ساکی رو که از مکه آورده بود رو با اصرار پدرم باز کرد یه بلوز رو خواهر کوچیکم که خ کوچیک بود برد ...

واییی واییی دقیقااا مامان بزرگ بابا بزرگ من هرچی از مکه اوردن دادن داییم ، بعد یه پارچه پیرهنی اورده بود برای دختراش ، از همونم گفت ععع برای زن منم بدوزین اینجور شد که پارچه کم اومد بلوزا کوچیک شدن استفاده نشد 

نفرتتت دارم از پدربزرگم نفرتتت، یه مرد جاهل پسر دوست. 

الان خدایی ما تا خرخره قسط میدیم مستاجریم بابام خونش خالیه یکیشو داده به اون یکی داداشم  ماشینمون گاز سوز نیست شوهرم سرویسم نداره راهشم خ دوره 

وقتی بنزین انقدر گرون شد بابام کارت سوخت یه ماشین دیگشو به اون یکی داداشم داد بهش میگم به تو میده به ما نمیده اصلا حالی از ما میپرسی که شوهر من چجوری میره سرکارمیگه مگه کارت سوختو داده ماشینو بهم داده داد میزنه سرم که بترک که ما اینجاییم تو نمیتونی بیای اینجا (واحد کناریشون خالیه )

من حقو بهت میدم ، چون تو خاله هام و مادرمو دایی هام دیدم  حس نفرت انگیزیه ، زن داییم دختر غریب ...

اینم نمیشه گفت. خب ازونورم میشه پدر و شوهر خاله هاتون غریبن . دیگه ازدواج کردن همه هم خانواده شدن. 

پروردگار مهربونم شکرت.