2737
2739
عنوان

بهش بگم یا نه ....؟

454 بازدید | 58 پست

بچه ها برادر بزرگم دو سال پیش دقیقا قبل گرونی خونه خرید در حالیکه یه خونه دیگه داشت و میتونست با پولش پول خونه جدید رو تامین کنه باونو نفروخت اومد ۱۳۰ تومن از بابام قرض گرفت و خونش ۴۰۰ تومن بود الان خونش شده ۲ میلیارد و قرض بابام رو نصفش رو نداده هنوز اونوقت خودش گفت ۵ تومن بهت قرض میدم اونم ۳ ماهه اونم اما اگه آورد هنوز قرض بابامو نداده رفته کلی طلا خریده برا زنش میگه میره بالا 

موقعی که بابام سهم ارث تقسیم میکرد بهترشو میخواست من مجرد بودم هی میگفت چرا اینو شوهر نمیدید خودش دکترا داره استاد دانشگاهم هست اونوقت یه مورد برا من معرفی نکرد بعد تازه مسخره میکرد که یکی هست همکارمونه از نظر اخلاقی به خاطر سرگوش جنبیدنش توبیخ گرفته و..

رفته بودمکه هر چی کادو آورد برا زنش بود 

دلمو خ میشکنه بهش بگم به نظرتون ؟یا به خاطر اینکه بزرگتره ول کنم

از پدرت قرض گرفته جسارتا ربطی به شما نداره

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بهتره نگی چون اون قرضی که از پدرتون گرفته خب به شما ارتباطی نداره یه چیزی بوده بین پدر و پسر , در موردسوعاتی هم معلومه باید برا زنش بیاره حالا برا بقیه هم اورد دستش درد نکنه اگه نیاورد هم انتظاری نباید باشه , در مورد معرفی کردن و اینا هم که انتظارتون بیجاست کاملا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بگی آخه؟بگی قرض بابا و بده خب خودشون پدر پسرن نمیشه دخالت کرد،بگی چرا واسه من کسی و معرفی نکردی میگه خب دوره بیفتم واسه خواهرم خواستگار بیارم،بگی چرا واسه زنت فقط سوغاتی اوردی؟؟؟

به نظرم ول کن چیزی نگو🌸

عزیزم تو زیادی نسبت به کاراش حساس و تیز بین شدی در صورتی ک اون داره زندگی خودش رو میکنه خودتو اذیت نکن ایشالابعد از ازدواجت میبینی ک کلا همه چی رو ب راه میشه

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  
2740

به هر حال پسرش هستش و براش عزیز هستن اگه دلخوری باشه پدرتون باید خودش بگه اگه شما صحبت کنید ممکنه این وسط پدرتون بگه به شما ربطی نداره و به قول معروف از دو طرف بد جلوه کنید

باید تو موقعیتش باشید .

وقتی خواهرم خونه خرید اصلا خودش بهش کمک نکرد وقتی قرض خواست .چون پشتش به بابام گرمه همیشه ازش قرض میگیره 

بابام طلا و کالا و عروسی گرفت براش تازه زنش اومده میگه بابات فلان نکرد برامون و خسیسه 

میگفت میخواید اون مورد رو معرفی کنم  کسی که معرفی نمیکنه حق نداره هی بگه چرا اینو شوهر نمیدید& ...

دیگه به این چیزا فکر نکن

تموم شده رفته

فقط خودتو ناراحت میکنی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.