2733
2739
عنوان

امشب با شوهرم دعوام شد شستمشا حال اومدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3475 بازدید | 148 پست
حالا که 1ساعت پیش من داشتم فیلم میدیم با صدا بلند هی با پرخاشگری گفت کمش کن دارم کر میشم منم گفتم ها ...

نشد دیگه به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی نباید از همدیگه جدا بخوابید دختر اگه اینجوری پیش برین زندگیتون خراب میشه 

منم یکم صدام بالا رفت بعد بهم گفت خیلی سر و صدا کتی صابخونه بیاد بالا پرتت میکنم بیرون منم گفتم اون ...

منم الان با شوهرم قهرم دوروز قهر یه روز اشتی ماهم دقیقا همینیم اصن فک کردم منم تاپیک زدم با این تفاوت من جیغ جیغ میکنم اونم میاد دسشو میزاره رودهنم که جیغ نزنم امروزم دسمو پیچوند منم قهر کردم اومدم خونه مامانم تازه شوهره من میگه که اصلا اشتباهیی نمیکنه و فقط تو مقصری اه 😑😑😑😑😑😑

کاربر جدید نیستم کاربریمو ازدست دادم درود به همتون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم الان با شوهرم قهرم دوروز قهر یه روز اشتی ماهم دقیقا همینیم اصن فک کردم منم تاپیک زدم با این تفاو ...

از فردا نشونش میدم نه براش غذا درست میکنم نه کاری میکنم به هر کیو که چشم دیدنشو داره کاراشو بکنه نه غذا سرکارشو میذارم کاری میکنم به گوه خوردن بیفته.

بعدم ببین اون از من نقطه ضعف گیر آورده هی تو دعوا بهم میگه آنرمال انگار خودش خیلی نرماله یه حرفایی م ...

چون وقتی میگه انورمال تو حرص میخوری خوشش میاد تکرار میکنه مردا حرص خوردن خوششون میاد اگه بیتفاوت باشه از سرش میوفته

از فردا نشونش میدم نه براش غذا درست میکنم نه کاری میکنم به هر کیو که چشم دیدنشو داره کاراشو بکنه نه ...

این حرص دراره که یه عده میگه وقتی عصبیع برو جلوش چایی بزار یا قربون صدقش برو یا تلاش کن برا زندگیت اخه وقتی طرفم هیچ تلاشی نمیکنه دیگه من چی کنم اه دلم خیلی پره اسی 

کاربر جدید نیستم کاربریمو ازدست دادم درود به همتون  
2738
یعنی چه؟

عزیزم اینقدر با شوهرت بحث نکن چرا احترام همو نگه نمیدارید، وقتی  تو یه چیز بگی اونم جوابتو میده دیگه حرمتی باقی نمیمونه موقع دعوا اسم خانوادتونم وسط نیارید دعوای شما به اونا ربطی نداره

کاره دوتاتون اشتباه بوده این همه میگن زمانه دعوا یکی سکوت کنه بعدش برو حرفه دلت بزن بیشتره الانم دلت خنک میشه تفاوتش اینه این کاره الانت بعدا دعواهای بدتر و بی حرمتی بیشتر داره اینی ک بهت گفتم اروم تر و شرمنده ترش میکنه

صبوری و سکوت راهش اینه کارت خیلی اشتباه بود

🕯🐨🌱♻️