2737
2734
عنوان

امشب با شوهرم دعوام شد شستمشا حال اومدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3475 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم‌ ابجی چی میگی حق با تو اما خیلی راحت بهش بگی نمیخوامت یا حرف از طلاق بزنی اونم راحت حرف میزنه ...

آخه زندگی که توش بخاطد مانتو کتک بخوری دیگه زندگی نیست

ببخشیدا مگر اینکه مطمئن باشی جز شوهرت کسی نیست بهت نون بده اون موقعست که باید هر تحقیری رو تحمل کنی بعدم با پز بگیم زندگیمو تو دستم گرفتم

2731
کاره دوتاتون اشتباه بوده این همه میگن زمانه دعوا یکی سکوت کنه بعدش برو حرفه دلت بزن بیشتره الانم دلت ...

اون موقع حواسم نبود که الان اونم عصبانیه من بعد دعوا یادم میفته که جفتمون چقدر عصبی بودیم و دعوا بوده تو لحظه دعوا حواسم نیست.

منم یکم صدام بالا رفت بعد بهم گفت خیلی سر و صدا کتی صابخونه بیاد بالا پرتت میکنم بیرون منم گفتم اون ...

اونا که میگن جواب دادی دارن جانماز آب میکشن عزیزم

حالا همه تو این تاپیک روانشناس و صبور و سخاوتمند و انسان به کمال رسیده شدن😂😂😂😂😂😂

ولشون کن بابا

میدونم الان همه میخوان بهم ....

اونا که میگن جواب دادی دارن جانماز آب میکشن عزیزم حالا همه تو این تاپیک روانشناس و صبور و سخاوتمند ...

آره میدونم بیشترشون نمیخورن از شوهرشون.

اما چرا خدا یه شوهر اونطوری نصیب ما نکرد که یکم کوتاه بیاد یکم زن ذلیل باشه اه.

2740
اون موقع حواسم نبود که الان اونم عصبانیه من بعد دعوا یادم میفته که جفتمون چقدر عصبی بودیم و دعوا بود ...

عزیزم سختیش همینجاست باید کنترل کنی میدونم واقعا سخته اما مدیریت کنی بخدا آرامش همیشه داری و ازنظره فکری اروم میشی 

🕯🐨🌱♻️

اگه شوهرت نقاط مثبتش بیشتر از نقاط منفیشه بهش فرصت بده جوونی سنی نداری آخه حیفه

بهرحال به حرف من و ... گوش نده خودت تصمیم گیرنده ای عزیزم

بعد طلاقم فرش قرمز برامون پهن نکردن مگر اینکه پشتوانه ای داشته باشی

از فردا نشونش میدم نه براش غذا درست میکنم نه کاری میکنم به هر کیو که چشم دیدنشو داره کاراشو بکنه نه ...

باز شانس اوردی که سرکار میره من یه شوهر عوضی اینجوری دارم که کرونا بی صاحب شده باعث شده هفته ای یبار بره سرکار شیفتی !!هرروز خبرمرگش خونست و رو اعصاب من

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
آخه زندگی که توش بخاطد مانتو کتک بخوری دیگه زندگی نیست ببخشیدا مگر اینکه مطمئن باشی جز شوهرت کسی نی ...

من پزنمیدم اونقدریم دارم که زندگیمو بچرخونم سرهمین کارهاش لجبازی کردم کاری کردم بیش تر عصبانی بشه بیش تر بهم توهین کنه ولی الان وقتی میدونم که شوهرم بین سه تا خصلتش دوتاش عالیه یکیش بد پس سعی میکنم تو مواقع بد بیش تر تحریکش نکنم که بدتر شه خب اینی که شما میگی حقارت حالاکه میبینم من جواب شوهرم رو نمیدم بهش توهین نمیکنم ارزشم بیش تر شده دیگه نه توهین میشنوم نه حقارت به قول شما میکشم

عزیزم سختیش همینجاست باید کنترل کنی میدونم واقعا سخته اما مدیریت کنی بخدا آرامش همیشه داری و ازنظره ...

یه آدم باید چقدر دنده پهن و صبور باشه که وایسه هیچی نگه شوهرش با لحن بد به خودش و خانوادش چیز بگه.