2737
2739
عنوان

امشب با شوهرم دعوام شد شستمشا حال اومدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3475 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگه عادت کردم اولا چرا عین احمقها اینقدر گریه میکردم اما الان دلم خنک شد که نمی‌ذارم از این پررو ...

یه چیزی که ازحرفات حس میکنم اینه که نسبت به شوهرت خیلی سردشدی حالا نمیدونم درست فکرمیکنم یانه

همین که گفته چشم دیدنتو ندارم نشون میده غرورشو شکستی و ازت توقع نداشته روند زندگیتو تغییر بده

خب من چی من آدم نیستم؟ اونم غرور منو شکونده منم از اون توقع نداشتم مورد هم نباید اینقدر بد دهن و پرخاشگر باشه بدم میاد میخواد قلدری کنه. هیچ عددی نیست

2728
خب این حرفشو میشه گذشت کرد که چشم دیدنتو ندارم؟

بابا تو چی میگی خواهر شوهرمن تو عصبانیت بهم میگفت تو از نسل سگی حالم ازت بهم میخوره گورتو گم کن ولی درحالت عادی مارو ببینی میگی چقدرعاشقمه توهم نازکن وقتی اومد سمتت اما دیگه کشش نده عیب نداره تو دعواکه حلوا خیرات نمکنن که ولی اینم بگم تازمانی که شوهرم نیادطرفم بعد از عصبانیتش نمیرم طرفش اگه باهمم حرف بزنیم بعد دعوا تا بهم ببخشید نگه بخاطر حرف هاش باهاش زیاد گرم نمیگیرم‌ توهم یه ببین رگ خوابش چیه بگیر دستت

خوش باحالت اسی چه قد با ارامش جواب میدی من فقط جیغ جیغ میکنم اه

منم یکم صدام بالا رفت بعد بهم گفت خیلی سر و صدا کتی صابخونه بیاد بالا پرتت میکنم بیرون منم گفتم اون منم که مثل اشغال میندازمت بیرون نه تو. 

میدونی خوشحالم که هر چی گفت کم نیاوردم دوستان تازه به من میگن چرا جوابشو دادی خوبش کردم هر چی گفتم حقشه.

2740
بابا تو چی میگی خواهر شوهرمن تو عصبانیت بهم میگفت تو از نسل سگی حالم ازت بهم میخوره گورتو گم کن ولی ...

یعنی امکان داره حرفش چرت بوده باشه؟ چون وقتی عصبیه حرف مفت زیاد میزنه.

اگه اینطوره اخلاقایه دیگش چطوره درحالت عادی بهت محبت میکنه یاهمیشه باهات دعواداره

تا همه چی اوکیه اونم مهربونه اما یهو سر یه جرقه اونم قاطی میکنه دو قطبی هست یا شاد شاده یا عصبی روانی بعد به من میگه آنرمال.

یعنی امکان داره حرفش چرت بوده باشه؟ چون وقتی عصبیه حرف مفت زیاد میزنه.

اره صددرصد که چرت بوده الانم قهرباش ولی دیگه کشش نده اگه اومد طرفت دیگه اشتی کنید سعی کنید بی احترامی نکنید

بابا تو چی میگی خواهر شوهرمن تو عصبانیت بهم میگفت تو از نسل سگی حالم ازت بهم میخوره گورتو گم کن ولی ...

یه چیزی هم بهت بگم که فقط خودم میدونم که هر کی دیگه جای من بود اینو تحمل نمیکرد.

اره صددرصد که چرت بوده الانم قهرباش ولی دیگه کشش نده اگه اومد طرفت دیگه اشتی کنید سعی کنید بی احترام ...

حالا که 1ساعت پیش من داشتم فیلم میدیم با صدا بلند هی با پرخاشگری گفت کمش کن دارم کر میشم منم گفتم های حرص بخور دوست دارم بعدم من رفتم بخوابم اونم اومد پشتیشو برداشت رفت تو سالن خوابید چون میدونست تو اتاق راهش نمیدم.

اره صددرصد که چرت بوده الانم قهرباش ولی دیگه کشش نده اگه اومد طرفت دیگه اشتی کنید سعی کنید بی احترام ...

بعدم ببین اون از من نقطه ضعف گیر آورده هی تو دعوا بهم میگه آنرمال انگار خودش خیلی نرماله یه حرفایی میزنه که خیلی ناراحت میشم منم چون میدونم نقطه ضعفش شغلشه و واقعا هم هیچ هنر و فنی بلد نیست مسخرش میکنم خودشو شغلشو.