2733
2739
عنوان

امشب منو شوهرم بحثمون شد بیاین بگم سر چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 108 پست

حالا جدا از این حرف که الان وقته دوردور و مهمون بازی نیست اما خب خواهرشوهرتم خونه باباشه نیاد که شما ناراحت میشی و اخم میکنی، سعی کنین یکم مراعات بقیه رو بکنین و به مسايل پیش پا افتاده اهمیت ندین اینجوری خودتون هم آرامش بیشتری دارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر این چرت و پرتا سعی کنین روتون بهم باز نشه 

و بشینین تو خونه که تموم بشه این کرونا 

هم دور میزنید هم مهمونی میرید 😳😑

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
2728
خو راست میگه😂😂😂پریود شدی نگران چی؟؟؟

من یکم احساس میکردم اب تو دهنم جمع میشه و نبض شکمی دارم شک کردم ترسیدم رفتم خوندم دیدم یه سریا تو بارداری ام پریود میشن 

نگرانیمم بی مورده ها خوودمم میدونم چون رابطم مقعدی بوده ۳ بارم بعدش پریود شدم ولی این علائم باعث شد من شک کنم از تجربه ی کممه خب دست خوودم نیس واقعا چون یکی دوسال دوست بودیم الان هنوز عقد نیستیم ولی نامزدیم به خاطر اون میترسیدم نمیخوام ابرو ریزی شه😂

هی چند بار گفتم یهو زد به سیم اخر😐

2740
من یکم احساس میکردم اب تو دهنم جمع میشه و نبض شکمی دارم شک کردم ترسیدم رفتم خوندم دیدم یه سریا تو با ...

عزیرم ببخشیدا ... ولی اصلا اجازه رابطه مقعدی رو نده ، عوارض خیلی بدی داره.  بعدا دیگه همسرت راضی به رابطه معمولی نمیشه . 

متاسفم واقعا

خانواده شوهر منم نفهمن هر شب میان اینجا بخدا دیشب دیگه گفتم من عید نرفتم خانوادمو ببینم به خاطر بچه هام مادرم از اول اسفند ندیدم خواهر شوهرم میگه کرونا فقط پیرارو میکشه حیوون میبینه پدر مادر من مسن هستن ی ماسک داره از اول عید هر وقت میان رو صورتش خدا لعنت کنه

عجب بیهوده تکراریست دنیااا
2706