2733
2739
عنوان

امشب منو شوهرم بحثمون شد بیاین بگم سر چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 108 پست

سنت کمه؟

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کروناس، بشین تو خونه، یعنی چی مهمونی بازی 😡 البته منم امشب به سیم آخر زدم برم خونه مامانم ولی باز دلم راضی نشد نرفتم، تو رو خدا ول کنید دیگه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2728

دوراتونو میزنید

خونه مادرشوهر جمع میشید

چه تایمی قرنطینه اید😐

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               
2738
یه سوال مگه کورونا نیومده؟؟چرا فقط ما جدی گرفتیمش

بخدا بچه من افسردگی گرفته دیگه، امروز گفتم منم برم خونه مامانم، نزدیک هم هست، باز دلم راضی نشد، بهش گفتم فردا میریم پشت بوم بازی کن، عصبانی میکنن دیگه آدم رو 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
بهتره این ماجرا رو کش ندی زندگیت نابود میشه سکوت کن مردا روی خانوادشون حساسن دلت دعوا و ابروریزی م ...

دقیقا اینطوریه ماهم حساسیم نه فقط مردا

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم
به ی ورشونم نیست

متاسفم واقعا

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

ای از دست قوم شوهر، ماهم امشب دیر شام درست کردیم یه خیابون فاصله داریم تا هوس پیاده روی میکنن پامیشن میان اینجا ساعت ۹ تشریف آوردن تا دوازده، اونا که رفتن ما تازه غذا خوردیم سه ماه دیگه میریم از اینجا اگه خدا بخاد راحت میشم از دستشون هیچ خوب نیست نزدیک باشی. انقدم فضوله مادرشوهرم اومده نشسته میگه شام چی خوردین دیروز رفتین باغ چی بردین خوردین اصلا انقد بدم میاد ازش.😕😕😕

2706