2737
2734
عنوان

اونایی که مثل منن بیان ...کیا مثل من دعوا با شوهراشون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1445 بازدید | 116 پست
چرا اخه دلیل هم داشته یاشه نباید اینکاو بکنه دعا کن با هم خوب شین نفرینش نکن عزیزم فوش بده ولی نفرین ...

حتي حيووناي وحشي هم جفتشونو کتک نميزنن اونقدر نفرينش کردم نميدونم چرا خدا صداي منو نميشنوه 

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اصلا هیچ کدوم از خانواده ها نباید بدونن تو خونه دو نفر چی میگذره چون زن و شوهر فردا روز با هم خوب می ...

واییی راست میگی ها اینو خودم تجربه کردم تو نامزدیم یه بار شوهرم از پشت تلفن سرم داد کشید باباش و ننجونش هی میگفتن آقا امید عصبی شده بود تازه دفعه بعد که همو دیدینم انگار خوشحال بودن

برای بهبود و خوب شدن زندگیم میشه یه صلوات بفرستین لایکم کنید منم براتون بفرستم☺
واس چی؟ 

به پسرم چند بار گفتم وسايلاتو مرتب کن نکرد منم رفتم خودم مرتب کنم داشتم واسه پسرمم غر غر ميکردم اون حيوون هم يهو بهم حمله کرد که با بچه چيکار داري خودت برو مرتب کن  

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
2740
بچه ها یه سوال شماها وقتی دعواتون میشه نگران صداتون نیستین کسی بشنوه؟یعنی همه خونه ویلایی دارن؟ یا ...

من خیلی سر همینم خیلی ناراحت میشم آپارتمانی هستیم همسایمون فکر کنم کلا از اختلافاتمون خبر دارن

واییی راست میگی ها اینو خودم تجربه کردم تو نامزدیم یه بار شوهرم از پشت تلفن سرم داد کشید باباش و ننج ...

من اصلا نمیذارم اسرار خونه م و کسی بدونه نه خانواده خودم نه خانواده شوهرم به شوهرمم سپردم البته اونم کلا با من هم عقیده س

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
من اصلا نمیذارم اسرار خونه م و کسی بدونه نه خانواده خودم نه خانواده شوهرم به شوهرمم سپردم البته اونم ...

امصات چه باحاله خدا کنه واقعا اینطور بشه😂😂

اون زمان دیگه به این چیزا فکر نمیکنم😐

بعدش چی؟ منم همینجوریم به صدام فکر نمیکنم ولی صدای شوهرم بره بالا میگم هیس همسایه ها

اونم میگه صدای خودتو نمیشنوی فقط به من میگی😐

توی ترافیک ذهنم تو یک آهنگ آرومی 💑❤
نفرینشون کن

نفرین که خیییلی میکنم ..اون شبم تو دلم گفتم ایشالا سر دخترت بیاد که بفهمی منو خانوادم چی میکشیم از دست تو و پسرت....بخدا مامانم همیییشه میگه یه روزی سر دخترش میاد منتظریم....منم میگم اگه سر دخترش نیاد دیگه خدا رو قبول ندارم

2706