2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با سگ کوچیکا حال نمیکنم سگ باید بزرگ و پر ابهت باشه 

پامرا هم واسه شروع نگه داری سگ خوبه پیشنهاد میشه 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2740
من با سگ کوچیکا حال نمیکنم سگ باید بزرگ و پر ابهت باشه  پامرا هم واسه شروع نگه داری سگ خوبه پی ...

دقیقا منم واسه شروع میخوام ، تاحالا حیون خونگی نداشتم 

چرا خب 

چون وابستگی میاره یچیزیش بشه دق میکنی من سگمو واگذار کردم تا مدتها اشک میریختم و دیگه هیچوقت حیوون نمیارم...........هنوزم انگار یه تیکه از جونمو دادم رفته

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
چون وابستگی میاره یچیزیش بشه دق میکنی من سگمو واگذار کردم تا مدتها اشک میریختم و دیگه هیچوقت حیوون ن ...

دقیقا همینه

اونایی که سگ دارن ب طرز خییییلی عجیبی وابسطه سگشون میشن 

جوری که میخوان دنیا نباشه ولی سگشون باشه 

اصلاو ابدا سگ نیار 

من اشپیتز گلدن دارم نه کوچولوئه نه بزرگ😍

اخییی🥹 منم پرشین کت دارم 

اره این سگا اندازشون خیلی خوبه ولی من سگ خیلییی بزرگ و ترسناک دوس دارم

میشه عکسشو بزاری؟

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2706