2733
2734

ی خانواده میخواد ب عنوان سرایدار ک دختر هم داشته باشه دختر برای مهمان با پوشش باز پذیرایی کنه مهمانای خارجی ک ماهی یکی دوبار میان

ماهی ۵۰تومن میده 😐

ی خونه حدود ۵۰و۶۰متر هم تو الهیه برای سرایدار

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همش ا کی بود بجز بخش دختر داشتن و پوشش باز......  

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
دختر باید کارای دیگم بکنه دیگ

خودش میگه فقط پذیرایی بعد گفت اگه نمیتونی همون سرایداری 

خیلی عجیب بود برام ب دوستم گفتم گفت عادی

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌
خودش میگه فقط پذیرایی بعد گفت اگه نمیتونی همون سرایداری  خیلی عجیب بود برام ب دوستم گفتم گفت ع ...

چی بگم بنظر من اصلا عادی نیست

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

ماهی یکی دوبار با پوشش باز

تا صبح باید پذیرایی کنه

هر چند همینشم معلومه فیکه

ی ادم مریض ک نمیدونه چجوری وقتشو بگذرونه ی اگهی این مدلی میزاره و سیل دخترای خوش خیالی ک ب پسره پیام میدن و پسره هم سرکارشون میزاره

راسته مطمعن باش

اینا منظوری ندارن که میخوان وقتی مهمون میاد شلوغ پلوغ میشه هوا گرم و خفه میشه اون خدمتکاره گرمش نشه یه موقع

ماهی 50 میلیونم میدن که خدمتکار 4 تا ظرف بشوره و یه گردگیری کنه چون میدونن خدمتکاری بعد از کار معدن سختترین شغله

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
2706