2733
2739
در روایات به دوگونه اشاره شده بعضی روایات احادیث به صورت غیرمستقیم و بعضی روایات از امامان به طور مس ...

ما حتی نمیدونیم ۴۰ سال پیش تو ایران چی شده چه برسه به اینکه توی هزار سال پیش توی روایات!! اومده؟ 

اگ سگ نجس و حرام بود خدا ۳۰۰ سال با اصحاب کهف نگهش نمیداشت!!! یکمی تفکر بد نیس خدا بهمون عقل داده میتونیم تصمیم بگیریم حیوون به این باوفایی و به دردبخوری از صدتا انسان بی شرف تمیز و تر و بهتره 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
به نظر من اگر نجس بود تو قرآن با اصحاب کهف یکجا ازش اسم برده نمیشد

ببینید این بحثش جداست 

حتی  امامان در روایت های زیادی تمجدید کردن نگهداری سگ نگهبان رو 

گفتن خیلییی خوبه و از ویژگی های خب سگ گفته شده که خیلی فداکار و وفاداره ولی اینا دلیلی برا نجس نبودن نیس 

در قران سه بار اگه اشتباه نکنم از سگ نام برده شده و هر سه بار درمورد سگ اصحاب کهفه و سگ اصحاب کهف سگ نگهبان بوده

نگهداری تو حیاط بزرگ وباغ و رعایت کردن تو احکام ایرادی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما حتی نمیدونیم ۴۰ سال پیش تو ایران چی شده چه برسه به اینکه توی هزار سال پیش توی روایات!! اومده؟&nbs ...

من نگفتم نگهداری سگ اشکال  داره 

ببینید این بحثش جداست 

حتی  امامان در روایت های زیادی تمجدید کردن نگهداری سگ نگهبان رو 

گفتن خیلییی خوبه و از ویژگی های خب سگ گفته شده که خیلی فداکار و وفاداره ولی اینا دلیلی برا نجس نبودن نیس

در قران سه بار اگه اشتباه نکنم از سگ نام برده شده و هر سه بار درمورد سگ اصحاب کهفه و سگ اصحاب کهف سگ نگهبان بوده

نگهداری تو حیاط بزرگ وباغ و رعایت کردن تو احکام ایرادی نداره

بعدشم من طرف صحبتم با کسیه که اعتقاد  داره به مسائل شرعی و احکام اسلامی 

خب شما کلا با احکامو روایات و احادیث صحبت فقها مشکل دارید دیگ بحثش جداست  

. اینکه  هرمنبعی درست نیس گاهی وقتا یه حدیثی میشنوید که خیلیییی کم شنیده شده و کلا یه منبع گفته شده اون واقعا شک برانگیزه ولی بعضی مسائل بارها براها در احادیث مختلف گفته شده در منابع خیلیی زیادی 

من نگفتم نگهداری سگ اشکال  داره  ببینید این بحثش جداست  حتی  امامان در روایت ه ...

شما که میگی شک و شبهه توشه چرا بازگو میکنی که سگ نجسه ؟ من به احکام دینی اعتقاد دارم و تا جایی رعایت میکنم که حس نکنم داره به شعورم توهین میشه 

وقتی سگ اینقدر خوبی داره چرا به همون کلمه سگ نجسه هی اشاره میکنیم؟ چرا اول خوبیشو در نظر نمیگیریم!! 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2731
سگشون باهاشون تو غار خوابید نه دم در باغ

ببینید شما دست به سگ بزن تا وقتی شرط سرایت  نجاست  اتفاق نیوفته اشکالی نداره 

من خودم برم جایی یه سگ ببینم نوازش میکنم بهش غذا میدم 

درصورتی نجاست سرایت میکنه که یکی از دوطرف رطوبت داشته باشه 

بحث اینکه میگن خونه نگهداری نکنید اینه  چون شما نمیتونید کنترل کنید این مسائل رو تو خونه  خیلیی سخته ممکنه هر  لحظه به هر دلیلی بدن سگ مرطوب بشه مثلا گرمش بشه  خیلی بعد خونه نجاست سرایت میکنه 

خب یکی براش  مهم نیس مشکلی نداره 

شما که میگی شک و شبهه توشه چرا بازگو میکنی که سگ نجسه ؟ من به احکام دینی اعتقاد دارم و تا جایی رعایت ...

من تو جواب  بقیه کاربرا گفتم من خودم سگ خیلی دوسدارم و ارزومه سگ داشته باشم و ویژگی های خیلی خوبی داره واقعا و بشدت وابسته  میکنه صاحبشو 

ولی تا وقتی خونه باغ نگیرم یا یه خونه بزرگ نگیرم که حیاط داشته باشه نمگیرم 

درضمن من گفتم بعضی احادیث شبهه توشه درمورد سگ روایات زیادی هست و شبهه ای باقی نمیونه 

2740
شما که میگی شک و شبهه توشه چرا بازگو میکنی که سگ نجسه ؟ من به احکام دینی اعتقاد دارم و تا جایی رعایت ...

نظر خودمو میگم اگه چیزی مطمئن بشم درموردش منابع زیادع حتی اکه قابل درکم نباشه قبول میکنم 

ما قرار نیست سر از تمام احکام دربیاریم عقل و شعور ما خیلییی محدود تر از خداعه

شما ده دقیقه بشین به اصل وجود خدا و کیستی و چیستی خدا فکر کن از یه جایی به بعد ممکنه حتی منکر وجود خدا بشید چون واقعا چیزیه که به سختی درک میشه

برای همین  بیامبر گفتنهیچوقت دراصل وجود خدا فکر نکنید این  خودش نشونه اینه که عقل ادمی محدوده 

بازم میگم نظرمه دنبال دعوا نیستم

ما حتی نمیدونیم ۴۰ سال پیش تو ایران چی شده چه برسه به اینکه توی هزار سال پیش توی روایات!! اومده؟&nbs ...

روایاتو قبول نداری علمم قبول ندارین؟

بزاق سگ حاوی انواع انگلها و میکروبهاست 

سگم فک نمیکنم انقدر شعور داشته باشه بتونه بزاقشو جایی نریزه