2733
2739
عنوان

اونایی که مثل منن بیان ...کیا مثل من دعوا با شوهراشون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی عزیزم😓

اون شب بچشون بدو بدو میکرد ینی اکثرا همینجوریه خیلی اذیت میشیم...شوهرم رفت گفت ..گفت این کیه که شبا یه زنه گریه میکنه میگم این شوهرش چقدد  ظالمه،شوهرمم گفت نمیدونیم..ولی زنه قشنگ ما رو میگفت 

2731
2740
باباش که خییلی ناراحت میشه..به خدا باورت نمیشه مامانش نمیدونم چی گفت به شوهرم باهم خندیدن..بعد من رف ...

مادرش تا زندگیتو خراب نکنه دست بردار نیست، معلومه که برات نقشه ها کشیده ، چقدر زن بدجنسیه ، براش متاسفم، مطمین باش با داماداشم همینه و دختراش زندگی خوبی ندارن، شاید جلوت خودشونو خوب نشون بدن ولی زندگیشونو مامانه داغون کرده یه جور دیگه

مادرش تا زندگیتو خراب نکنه دست بردار نیست، معلومه که برات نقشه ها کشیده ، چقدر زن بدجنسیه ، براش متا ...

هنوز ازدواج نکردن..نبابا اینا همینجوری ان با داماد خواهرش خیلی خوبه احترام میزاره ولی با عروسا بد..هیشکدوم از فامیل باور نمیکنن ایقد بد باشه ..از الان میگه برا دخترم چقد خرج میکنم چکار میکنم دامادم مثل پسرم میمونه و... 

جلو مادرش و خانوادش گفت من اینو نمیخام و منو زد

عزیزم تو منی یا من توم؟ نشکلاتمون دقییییق مثه همه 

من تصمیم گرفتم فقط بفکر بچم باشم و خووووشحال زندگی کنم و شوهرمو یک درصد ارزش ندارم انقد بی اعتنایی میکنم ک ادم شه