2737
2734
عنوان

خانمای گل و باسیاست بگین من چکار کنم با همسرم و خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 110 پست

عزیزم شوهر من خرج مادرش و میده از اجاره خونه تا خرید وسایل خونه شده خودم ندارم ولی مادرش اولویت حق و میدم  بهش ولی اینکه پدر شوهر داری همچین رفتاری داره مورد پسند من نیست 

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

باز خدارو شکر کن شوهرت داشت که صد تومن  از طرف اونا بهت بده. همینکه میدونن باید به عروسشون عیدی بدن باز خوبه. من بچم چهار سالشه باور میکنی هزارتومن عیدی تاحالا بهش ندادن چه برسه به خودم. ولی میگم اصلا ارزششو ندارن بخاطرشون خودمو آزرده خاطر کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دوستانه بشین و با شوهرت صحبت کن بگو ما اول زندگیمونه باید توی خرج کردن رعایت کنیم و پولمونو برای ...

اگ بهش بگم پشت گوش میندازه ..بخدا نمیفهمم چرا اینطوریه اصلا حرفا منو حساب نمیکنه اگ خواهرم باهاش بحرفه گوش میده . انگار من غریبم حرف همه را گوش میده به غیر از من 

مرا عهدیست با جانان💏😍

@fazgol   این قضی‍ه ی خورده بو داره ،اگر دنبال سیاست هستی باید ی جوری رفتار کنی که نه مشکلی بین خودت ک همسرت پیش بیاد و نه خودت و مادر شوهر،در هر صورت مادر شوهر هست و مادر همسرت و مطمئن باش همسرت مادرشو خیلی دوس داره،و ی زن با سیاست هیچ وقت خودشو وسط این دو قرار نمیده،شما لازم نیست برای خرید همراه مادر شوهرت بری حتی اگه خیلی تو خرید بی تجربه هستی به مرور رامیوفتی به همسرت اگر پیشنهاد اوردن مادرشو اورد اینجوری بگو خیلی دوس دارم دوتایی بریم خرید خیلی مزه میده پس فردا بچه دار میشیم دوس ندارم حسرت این روزا تو دلم باشه با خنده و خوشحالی نه با ی حالت تهاجمی و گارد گرفتن 

دوست قبلی که در مورد برادر شوهر گفتن اون قضیش فرق داره بنده خدا ایشون مشکل دارن و هیچ انسانی تو این شرایط راضی نیست که بخواد همکاری نکنه ولی جریان مادرشوهر ایشون در رابطه با خرید مواردیه که غیرضروریه و میتونه هر وقت کارتشو اورد خرید کنه ،در ضمن دنبال کنترل کردن همسرت نباش بزار خودش متوجه بشه،مطمئن باش ی جایی خودش استوپ میشه و کم میاره

2728
باز خدارو شکر کن شوهرت داشت که صد تومن  از طرف اونا بهت بده. همینکه میدونن باید به عروسشون عیدی ...

واقعا کارشون زشت بود من سال اولم بود یعنی ارزش صدتومن هم نداشتم ک بهم بدن؟ واقعا از درون خورد شدم باکارشون

مرا عهدیست با جانان💏😍
2740

بشین باهاش حرف بزن 

من یادمه عقد بودم با شوهرم و مادرش رفته بودیم آستارا بعد متدرشوهرم درست حرف مادرشوهر شمارو زد و به شوهرم میگفت برام پالتو بخر و فلان بخرو...حتی برا برادرشوعرام هم از کارت شوهرم لباس خرید😐بعد من به شوهرم گفتم عزیزم تو نمیرسونی خرج ۷ ۸ نفر رو بدی من خرید نمیکنم تا مادرت با خیال راحت خرید کنا و به حالت قهر دیگه هیچی نخریدم از اونموقع شوهرم قطع نکرده هاااا ولی خیلی کمتر خرجش میکنه

بنده خانوم آقای عشق هستم😍😍😍پیشاپیش از اینکه عضویتم رو تبریک نمیگی سپاسگزارم چون چن تا کاربری ترکوندم و پیشکسوتم😄😐

اسی جان به نظر منم که حالا که خدا یه شوهر سالمو زحمتکش بهت داده شما هم به برکت همین به روی خودت نیار .بالاخره مادرشه جای دوری نمیره سروته اش میخاد سالی یکی دو دست لباس و ده کیلو میوه باشه دیگه باز خدا از جای دیگه بهت میرسونه مطمئن باش . بخدااا تعریفم نباشه ولی شوهر من انقدر به پدرو مادرش کمک میکنه که حد نداره ولی من هیچ اعتراض ندارم و همیشه خدارو شکر میکنم که انقدر مهربونه . همسری که قدر مادرشو بدونه مطمینا قدر شما رو خواهد دونست .پس واسه مثلا سالی دوسه میلیون خودت و از چشم شوهرت و خانواده اش ننداز. اونا هم زحمت کشیدن واسه شوهرت

مشکل من خود همسرمه .. اگ کارت هم نبریم سریع کارت به کارت میکنه .. یا اون دفعه داشت برای مامانش خرج م ...

واااااا.بهش بگو تا الان هر چقدر خرج مامانت کردی نوش جونش اما از حالا به بعد باید به فکر زندگی خودمون باشی. ببین شوهر من طوری مامانشو پررو کرده بود که اوایل ازدواج بهم گفت پسر من از وقتی ازدواج کرده کم به من پول میده!!!!!!یا مثلا وقتی می رفتیم من خریدی می کردم و می فهمید می گفت چرا خرید کردی اگه لباس می خریدم می گفت فلان لباسو داشتی چرا باز خریدی.!!!

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
هم پدر شوهر دارم همم  برادر شوهر ولی به همسر من فقط چسببده

وااای یاد مادرشوهر آبجیم افتادم اونم اونجوریه🤣🤣

کاریش نداشته باش چون بدتر میش جدی میگم

خیلی خوشحالم نفرسوم رابطمون ثمره عشقمونه دخترمونه👨‍👩‍👧🧿