2733
2734
عنوان

خانمای گل و باسیاست بگین من چکار کنم با همسرم و خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 110 پست
وقتی با مادر شوهرتون میرین بیرون یه کارت عابر ببرین که موجودیش کم باشه،موقع حساب کردن کارت که کشیدین ...

آفرییییین.👌👌👌اگه ازینا بازم داری بگو😀

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا متاسفم ک توی این اوضاع میرید بیرون

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2731

ببین میدونم این طرز فکری که دارم بهت میگم شاید به نظرت رویایی باشه!ولی آخرش یه مثال درباره خودم میارم که بدونی از رو شکم سیری این حرف رو نمیزنم.

میدونم کارش قشنگ نیست ولی مادرشه.اگه شوهرت خوبه و واقعا دوستش داری و از کلیات شوهرت راضی هستی به خوبی اون ببخش.باور کن خدا برکتش رو تو زندگی بهت میده.

ببین برادر شوهر من اعتیاد داره.همین پریروز همسرم براش متادون خرید.منم میتونم بگم که چطور شوهر من بره بیمارستان شیفت شب وایسه بعد واسه داداشش مواد بگیره!!!

ولی خدا شاهده بهش گفتم دادی بهش به روش نیار خدا رو خوش نمیاد اونم گرفتاره انشالله خدا بیشتر بهت میده.

یه عمر اونا برای شوهرت خریدن تا خورده و پوشیده ، گرچه خیلی بهت فشار میاد اما هیچی نگو، چون واقعا کار ...

عزیزم همسر من از بچگی کار میکرده اصلا ادمی نیس ک بخاد زیر بار کسی بره حتی خانوادش 

مرا عهدیست با جانان💏😍

من جای شما باشم هر موقع میخوایم بریم بیردن و ایشونم هستن میگم همه چیو چک کنیم. مامان گوشیتونو یادتون نره...کارتتون و ...جلوت که برش داره نمیتونه منکرش بشه.من موافقم اگه آدم بتونه کمکی بکنه ولی تو این شرایط سخته و مساله بعد اینه که رنگ و بوی سواستفاده نداشته باشه و از طرفی کم کم وظیفه محسوب نشه

2740
ببین میدونم این طرز فکری که دارم بهت میگم شاید به نظرت رویایی باشه!ولی آخرش یه مثال درباره خودم میار ...

حداقل همسرت بهت میگ اره خریدم برا داداشم . همسر من ک دروغ میگه از این بیشتر لجم میگیره 

مرا عهدیست با جانان💏😍
من جای شما باشم هر موقع میخوایم بریم بیردن و ایشونم هستن میگم همه چیو چک کنیم. مامان گوشیتونو یادتون ...

باورتون میشه به من عیدی هم ندادن؟ به همسرم گفتن ۱۰۰ تومن عیدی از طرف ما به خانمت بده ..جلو چشم خودم این حرفو زدن

مرا عهدیست با جانان💏😍

من اصن سیاست ندارم چیزی ناراحتم کنه درجا میگم عصبانیتم که خوابید میگم به این دلیل به اون دلیل باید فقط پس انداز کنیم و به فکر خودمونو زندگیمون باشیم همسرمم قانع میشه(البته پیش نیومده این جیزا)

وقتی با مادر شوهرتون میرین بیرون یه کارت عابر ببرین که موجودیش کم باشه،موقع حساب کردن کارت که کشیدین ...

مشکل من خود همسرمه .. اگ کارت هم نبریم سریع کارت به کارت میکنه .. یا اون دفعه داشت برای مامانش خرج میکرد پول کم اورد از من قرض گرف گف کارتتو بده بعدا بهت میدم😐😷

مرا عهدیست با جانان💏😍
۴ ماه ازدواج کردم

خب دوستانه بشین و با شوهرت صحبت کن بگو ما اول زندگیمونه باید توی خرج کردن رعایت کنیم و پولمونو برای خودمون پس انداز کنیم و به کسی هم بخشش نکنیم تا بتونیم زندگیمونو بسازیم.سعی کن غیر مستقیم بهش بفهمونی که این کار مادرش درست نیست مستقیما اسم نبر که حساس بشه. من تا یک سال چیزی به روی خودم نیاوردم. شرایطم از شما خیلی بدتر بود همه حساب و پولای شوهرم دست مادرش بود و به خاطر سکوت من اوضاع روز به روز بدتر می شد و توقعات مادرش بیشتر اما بلاخره تونستم جداش کنم. ولی این کارو حتما باید کرد.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.