2733
2734
عنوان

خانمای گل و باسیاست بگین من چکار کنم با همسرم و خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 110 پست
کاش شوهر من کلی چیز میز بگیره برا مامانش اما اون تو زندگی ما دخالت نکنه و به من تیکه نندازه

من که هر دو رو داشتم از اونطرف مادرشوهر پول می گرفت ازش و همه زندگیمون دستش بود از طرف دیگه چپ و راست به من تیکه مینداخت!!!!!

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
بنظرتون من ببرمش پیش مشاوره؟ اگ بهش بگم من از زندگیم ناراضیم بیا بریم مشاوره برا بهتر شدن رابطمون می ...

به نظرم اول خودت تنهایی برو و به مشاور همه چیزو بگو. اگه نیاز باشه خودش میگه دفعه بعد با همسرت بری وگرنه بهت میگه چکار کنی که مشکل حل بشه. منم همینطوری شدم.الان بعد دو سال مشاورم میگه اون موقع اوضاع مالیتون خیلی در هم تنیده بود و خیلی عجیبه که تونستین حلش کنین.یه مشاور خوب واقعا خوبه.اگه تونستی مشاور خوب پیدا کنی حتما برو. 

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که هر دو رو داشتم از اونطرف مادرشوهر پول می گرفت ازش و همه زندگیمون دستش بود از طرف دیگه چپ و راس ...

حالا بع من تیک نمیندازن .درظاهر به شدت بهم احترام میزارن ولی باطنشو الله اعلم

مرا عهدیست با جانان💏😍
ببینین من کاملا سنتی ازدواج کردم .نامزدهم نبودیم .۴ ماه ک عقد کردم هرماه دوهفتش سرکارع . اونجا هم اص ...

چون تو عقدی همین چندبار ک گفتی بسه

یکی دوماه درمیون یکبار بگی بسه فعلا تو دوران عقد

بزار عروسی کنی بعد بیشتر میشه رو این قضیه مانور داد

تو عقد کمی زیادی و سخته بخای  این قضیه رو تذکر بدی مدام، جاش نیس خیلی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728
جای اینکه برادر معتاد ترک داده بشه، براش متادون خریداری شده و بهش داده شده بعد شماهم فکرکردید ثواب ...

عزیزم شما چی میدونید که این حرف رو میزنید؟؟

چطور به خودتون اجازه دادید با این لحن پیام من رو ریپلای کنید؟؟

همسر من پزشکه مطمئن باشید خودشون بهتر از شما این چیزا رو میدونن.

برادر شوهر من کمپ بودن بخاطر کرونا ساکن خونه خواهرشون شدن و ازون به بعد درمانشون با متادون رو دارن ادامه میدن!بحث من هم هزینه درمان اعتیادشون بود.

دیگه هم منو ریپلای نکنید

برای این طرز قضاوتتون واقعا متاسفم.

عزیزم ی سری افراد برای اینکه ترک کنن،همون کانون ترک اعتیاد بهشون شربت متادون تجویز میکنه که با اعتیا ...

بخدا من اگه درباره چیزی اطلاعات نداشته باشم ساکت یه گوشه میشینم!

ایشون حتی فرق متادون با مواد مخدر رو نمیدونن با اون لحن منو ریپلای کردن قضاوتم میکنن.