2733
2734
عنوان

به این میگن مرد زندگی😁عکس همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 33003 بازدید | 407 پست
خخخخخخ شوهر منم دیشب آسپزخونه پر از ظرف بود تا ۳ صبح طول کشید همشو شست...آخر شبا هم من میرم اینستا ا ...

فرستادم

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اینجوری که مجردا فقط منفی میشنون هیچوقت تعریف نمیشنون که دید مثبتی به ازدواج داشته باشن

یکیش من اینقدر منفی شنیده بودم نمیخواستم ازدواج کنم ولی بازم شانس اوردم تو نی نی سایت نبودم و ریسک کردم وگرنه الان مجرد نشسته بودم میگفتم شوهر چیه ایششششش🤣

یکیش من اینقدر منفی شنیده بودم نمیخواستم ازدواج کنم ولی بازم شانس اوردم تو نی نی سایت نبودم و ریسک ک ...

افرین دقیقا حتی اگه یه نفرم از تصورات منفی خارج بشه باعث خوشحالیه⁦☺️⁩

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2728
افرین دقیقا حتی اگه یه نفرم از تصورات منفی خارج بشه باعث خوشحالیه⁦☺️⁩

کسی که  از خوشیاش نمیخواد بگه پس از بدبختیاشم نگه  چون دوران مجردی برای من ازدواج کابوس بود از بس که بد شنیده بودم کلی درگیری فکری داشتم خلاصه یه چند سالی عمرم تباه شد چون فک میکردم ازدواج برا خانوما دردسره😅

کسی که  از خوشیاش نمیخواد بگه پس از بدبختیاشم نگه  چون دوران مجردی برای من ازدواج کا ...

اخه الانم همه اینجا میگن دیر ازدواج کنید تا از ارزوهاتون عقب نمونید خوش بگذرونید و فلان...درصورتیکه بعد ازدواج درست بیشتر به ادم خوش میگذره

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
اخه الانم همه اینجا میگن دیر ازدواج کنید تا از ارزوهاتون عقب نمونید خوش بگذرونید و فلان...درصورتیکه ...

اره خدایی برا منم بهتر شد همه یه جور میگن خوش کنید انگار بعدش میری اسارت البته قضیه صبر وتوکل به خداام قبل ازدواج مهمه😊

فرستادم

ممنونم عزیزم منم برای شما میفرستم مهربون💖

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

شوهرمنم هی میگرده هرچی روزمین افتاده باشه برمیداره.هی میگه انقدربدم میاد دوروبرم کثیف باشه😅وسایلای منو اگه یادم بره برش دارم میگرده جمع میکنه میگه کجابزارم واست 🤣درهمین حدهم خداخیرش بده ولی ظرف وغذا رونمیتونه.جارو ولی میکشه

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
منم یکیشون دارم..آنقدر واسم کار می‌کنه خودم میگم بسه بشین دیگه...اما حیف فقط شب ها میاد تو خوابم🙄🙄 ...

افرین.. اقای محترم ...این سایت زنونسسسس

بسم الله الرحمن الرحیم....          🔴 گروه قرمز                                🔴  وزن شروع90 وزن هدف ۸۵ ... 🔴وزن هدف نهایی60  به امید الله             

پدر شوهرم خدا بیامرزدش،،، آخر شب دستمال می‌گرفت تمام کابینت دستمال می‌کشید،، اشغال می‌برد دم در،،،، بعد میرفت می‌خوابید،،، گوشت و مرغ و خرید هم با خودش،،، حیاط و سرویس ها با خودش،،، نمیدونم شوهر من چرا ب اون نرفت،،،،،،، داماد مون ولی همه کارا رو میکنه،،،،، برادر شوهرم ک نگم براتون،،،، دیگ آدم بدش میاد 

پ این بابای امیر علی و بهار و کاربر سامیار چ کنه الان میگ میری با مرد چت میکنی،،،،، جای امن نزاشتن ب ...

دقیقا تشت چکنم چکنم گرفتیم دستمون 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم