2737
2734
عنوان

به این میگن مرد زندگی😁عکس همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 33003 بازدید | 407 پست
عزیزم چرا ترس وقتی خداوند عقل داده خب از راه عاقلانش ادم ازدواج کنه مثلا دقت کنه مردی که اومده خواست ...

یادم رفت بگم اینکه ان شاالله دیگه هیچ طلاقی نشنوم و برا همه ارزو خوشبختی و سلامتی میکنم

ولی بازم میگم خوشی و ناخوشی را برا کسی نگید

ما حتی تو روایات داریم یادم نیست کجا خوندم یا شنیدم ولی لب کلام این بود اگر بنده مومن دردش را فقط به خدا بگه تا سال نشده اگر صلاحش باشه دردش درمون میشه

عزیزم چرا ترس وقتی خداوند عقل داده خب از راه عاقلانش ادم ازدواج کنه مثلا دقت کنه مردی که اومده خواست ...

اخه اطرافیان میگفتن تو همه زندگیا دعوا و بگو مگو هست

یا هرکی واسه زنش کار میکرد یا میگفتن اولشه یا میگفتن فیلمه

واسه همینم دیدم به ازدواج منفی بود

تا اینکه ازدواج کردم و دیدم اره دعوا زن و شوهری مال هرخونه ای نیس و خیلی چیزای دیگه. که خلافش ثابت شد

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اطرافیان میگفتن تو همه زندگیا دعوا و بگو مگو هست یا هرکی واسه زنش کار میکرد یا میگفتن اولشه یا ...

میدونی مشکل کجاست اینه که ما انسان ها برا کشف حقیقت به دنبال جا های نامعتبر میریم مثلا حرف همسایه و فامیل اینا

من حتی مادرم وقتی حرفی را برام میزنه سعی میکنم دربارش تحقیق کنم

من یه پیشنهاد دارم درباره زندگی حضرت زهرا با حضرت علی (ع) مطالعه کنید از لیلی و مجنون عاشق تر بودن

مثلا حضرت زهرا اینقدر کار کرده بودن که یروز حضرت علی دستاشون را میبینه و میگه چرا دستای شما اینجور شده و ...چقدر حضرت زهرا عاشقانه کار میکردند که حتی به روی حضرت علی نمی اوردند

حالا ما خودمو میگم تا یذره کار میکنم تو خونه میگم خسته شدم