2737
2739
عنوان

به این میگن مرد زندگی😁عکس همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 33003 بازدید | 407 پست
الهی 🙁خیلی سخته دست ادم داغون میشه😓

چکار کنم خواهر من همه جور سختی توی زندگیم تجربه کردم اینم روش بخدا هفته ای حداقل یه بار اشپزخونه موکتش برمیدارم با مواد شوینده میشورم اونوقت چند باره شوهرم میگه اشغالا رو میریزی زیر گاز ویخچال اخرش دیگه ناراحت شدم گفتم مگه تو خونه رو تمیز می‌کنی نمی بینی چقدر میشورم ومیسابم بگو شاید مامانت اینم شنید شد اتو جدیدش گفت خدا شفات بده

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
من الان ۱۹سالمه ۳ساله ازدواج کردم عقلم نمی‌کشید ماه نهم بارداری وتاقبل زایمان همه کارامو کردم رفتم ب ...

ای کاش با وایتکس کار نمیکردی بخار سمی داره

عیب نداره حالا خودت خوبی با نی نی چکار میکنی 

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای کاش با وایتکس کار نمیکردی بخار سمی داره عیب نداره حالا خودت خوبی با نی نی چکار میکنی 

ممنونم عزیزم الان پسرم ۳ماهشه امشب مهمون داشتم خداروشکر اذیت نمیکنه منو وگرنه گاوم میزایید

2728
چرا😕

به چند دلیل

مهمترینش اینه که وقتی داری از همسرت تعریف میکنی شنونده یوقت دلش بسوز و از ته دل بگه وااای خوووشششبحالت این آه از ته دل همانا دود شدن زندگی هم همانا

در یه جمله از آه دل بترسید 

دوم اینکه حسادت تو وجود همه ما زن ها هست پس بهتره خوشیمون را در پستو خوش بگذرونیم  

به چند دلیل مهمترینش اینه که وقتی داری از همسرت تعریف میکنی شنونده یوقت دلش بسوز و از ته دل بگه واا ...

خب اینجوری که مجردا فقط منفی میشنون هیچوقت تعریف نمیشنون که دید مثبتی به ازدواج داشته باشن

خب اینجوری که مجردا فقط منفی میشنون هیچوقت تعریف نمیشنون که دید مثبتی به ازدواج داشته باشن

خانوم گل زندگیمون را برا دل مجردا حیف نکنیم

حرف مجددا شد یچیز بگم

کسی اگر میخاد ازدواج کنه و شرایطش جور نمیشه یا خواستگار مناسب نداره یه راه عالی و تجربه شده برا چند نفر که همشون جواب گرفتن سراغ دارم 

2740
خانوم گل زندگیمون را برا دل مجردا حیف نکنیم حرف مجددا شد یچیز بگم کسی اگر میخاد ازدواج کنه و شرایط ...

راهتون چیه

راهتون چیه

پدر فرد مجرد نماز جعفر طیار را بخونند و برای فرزندش تو نماز دعا کنند در نبود پدر مادر شخص و در نبود مادر خود شخص ولی خود شخص مداومت کنه

خدا شاهده چند نفر دیدم اصلا امید به ازدواج نداشتن و این کار کردن خدا یه خوبشو نصیب شان کرد  

پدر فرد مجرد نماز جعفر طیار را بخونند و برای فرزندش تو نماز دعا کنند در نبود پدر مادر شخص و در نبود ...

ممنون از راهکار خوبتون حتما استفاده میکنم😘

ممنون از راهکار خوبتون حتما استفاده میکنم😘

خواهش میکنم فقط ان شاالله جواب گرفتید به دیگران هم توصیه کنید

خدایی دختر خوب که تو خونه و بیرون خانوم باشه زیاد داریم ولی مجرد مانده اند و همه اینو می دونیم

این میتونه یه راهی باشه که هم مجرد ها از تجرد خارج بشن هم نسل ایرانی زیاد بشه