2737
2734
عنوان

یعنی انقدر بچه اول دختر باشه بد هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 100 پست

مایه همسایه داریم پیره ۹۰ سالشه ۴ تاپسرداره ی دختر الانم اون دختر بهش رسیدگی میکنه و نوه های دختریش.....حالا نتیجه اش حاملس ارزو میکنن دختر باشه....بقیه نوه هاش پسرن  میگن کاش دخترمیشد عاشق دخترن

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه پسر داشتن اولویت خیلی از خانواده هاست ...من برادر ندارم دو تا خواهر دارم ...همیشه به مادرم ...

عزیزم من چهار تا داداش دارم بازم از این حرفا میزنن پس فرقی نداره اگه داداش هم داشتی باز یه چیزی دیگه  میگن کلا دوست دارن یه چیزی بگن

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!
منم امروز خیلی ناراحت شدم ابجیم زایمان کرده بخش پسره زنگ زدم مامانم تبریک بگم میشه خدا انشااله به ت ...

عزیزم خدا هرسه تاشو حفظ کنه دلتم نشکنه

من مادرم اینا۶خواهرن یه برادر اون برادر به جایی رسونده که هارزو میکنن کاش دختربود😊

منو و شوهرم ۱سال رژیم دختررفتیم خدانداد

خدابه هرکسی دخترنمیده باورکن کسایی که دختردارن خیلی دلشون پاک وبالیاقت

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2731

چقد اعصابم خورد شد

هر کی گفت بگو ب شما مربوط نیست ک تو زندگی دیگران دخالت میکنید.

ب این فک کن ک بعضی ادما نمیتونن بچه دار بشن میدونی چقدر از خدا میخان ی بچه بهشون بده.خاله من ۵ سال باردار نشد بعد ی دختر اورد با دنیا عوضش نمیکنن انقدر دوسش دارن.منم خودم دوس دارم اگ قصد بچه دار شدن داشته باشم بچم دختر باشه

مایه همسایه داریم پیره ۹۰ سالشه ۴ تاپسرداره ی دختر الانم اون دختر بهش رسیدگی میکنه و نوه های دختریش. ...

همیشه روزای پیری و سختی این دخترا هستن که به داد خانواده ها شون میرسن.البته پسر خوب هم کم نیست.انشالله همه ی بچه ها اهل و سالم باشن،منکه بچه ی اولم دختر شد خیالم راحت شد حالا بعدی هر چی میخواد باشه،واسم مهم بود حتما 1 دختر داشته باشم

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍
همیشه روزای پیری و سختی این دخترا هستن که به داد خانواده ها شون میرسن.البته پسر خوب هم کم نیست.انشال ...

اره دختر خیلی شیرینه بچه خواهرم پسر برامن دختر مادرم اینا خیلی دختر منو دوس دارن محبتشون ب دختر من بیشتره 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2738

یکی از آشناهامون دو تا دختر داره البته هردوشون ازدواج کردن؛گاهی وقتا تو جمع پسر دارا تو جمع به شوخی سربه سرش میذارن  واقعا خوشم میاد 1 آدم تحصیلکرده و با فرهنگه همیشه بهشون میگه 1 دختر میتونه واسه پدر و مادر جای پسر رو پر کنه اما هیچ پسری نمیتونه جای دختر رو واسه خانواده پر کنه،دخترام زندگی منن؛برکت زندگیمن،نوکرشونم...یعنی دهن همه رو میبنده؛دختراشونم با اعتماد به نفس و موفق هستند.ایکاش خدا دختر رو فقط به آدمهایی بده  که فرهنگ دارن و ارزش دختر رو میفهمن

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍

بابا اونا چرت میگن. اگه شوهرت دختر دوس داره اصن ناراحت نباش. طرف سه تابچه اورده به امیداینکه بعدی دخترباشه. امانشد چون سزارین بوده.. اینقدرناراحته.. بعدشم دخترهمدم مادره. اینقدرشیرینه. 

ن

تازه اگه پسرداشته باشی دیگه اونقدرتوخونه راحت نیستی هی بایدحواست ب پوششت باشه. بلوغ زودرس اینا.. 

😁
همیشه روزای پیری و سختی این دخترا هستن که به داد خانواده ها شون میرسن.البته پسر خوب هم کم نیست.انشال ...

عروس بدش میاد شوهرش بره نگهداری ورسیدگی ب پدرومادرش. 

الان هم زندگیا جوری شده ک پسر میره پی زنش و فامیلاش. دختر سمت خونواده پدریش میره. 

😁
عزیزم خدا هرسه تاشو حفظ کنه دلتم نشکنه من مادرم اینا۶خواهرن یه برادر اون برادر به جایی رسونده که ها ...

دیگه عادت کردم خداروشکر سالمن

سومی هم ناخواسته بود بازم شکر حالت فک میکنن بخاطر پسر دارشدن بازم بچه آوردیم ولی ما دیگه اصلا بچه نمیخاستیم ولی خدا خاست که پسرم داشته باشیم شکر

ما سه تل خواهریم که هر سه هم دهتر داریم انقدرررررررر متلک شنیدم که حد نداره 

واقعا؟یعنی منم قراره متلک بشنوم ؟

ما چهار تا داداشیم من یه دونه دخترم یه دو سه نفر گفتن خوبه خواهر نداری تنها نیستی

خدایا به امید تو
دیگه عادت کردم خداروشکر سالمن سومی هم ناخواسته بود بازم شکر حالت فک میکنن بخاطر پسر دارشدن بازم بچه ...

خداروشکر عزیزم🌹❤

ایشالا خدا یکی مث دخترای توام بده به ما شوهرم اینقددختردوس داره گاهی میگه همکارا نی نی دخترشونو نیم ساعت بدن ما نگهش داریم😅

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2706