2733
2734
عنوان

یعنی انقدر بچه اول دختر باشه بد هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 100 پست

بعضیا لیاقت ندارن اولین فرزندشون فرشته باشه . پیامبر اینهمه با اعراب زمان جاهلی جنگید و خون دل خورد و دخترشو رو چشمش گذاشت 😪.بازم این حرفها باشه ؟!!! 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

اطرافیان شما این جوری هستند 

بین اطرافیان من خانواده های زیادی هستند که دو تا دختر دارند و اصلا پسر ندارند تازه اونم نه خانواده های امروزی خانواده های قدیمی که الان دخترها بالای بیست سال هستند دخترها پیشرفت کردند و مایه افتخار خودشون و پدر و مادرشون هستند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم امروز خیلی ناراحت شدم

ابجیم زایمان کرده بخش پسره زنگ زدم مامانم تبریک بگم میشه خدا انشااله به تو هم بده گفتم خدا دوتا داده شکر

میگه  نه پسر بده

دوتا دختر دارم سومیم حاملم اصلا دلم نمیخاد بفهمن دلم شکست 😔😔

من شنیدم بچه اول دختر باشه خیلییی خوبه بچه سلامت باشه دختروپسر نداره خیلیا تو حسرت بچن بعد ما تو کار خدا دخالت کنیم و جنسیت مشخص کنیم هرکسی گفت بگین دختروپسر نداره وبرای ما فقط سلامتیش مهمه

عزیزم شما بگو من دختر دوس دارم دوس دارم بعدی هم دختر باشه اعصابم خورد شد.😭

من از روز اول حاملگی گفتم با این وجود که میدونستن بازم...

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!
وای این چ حرفیع اتفاقا مادری که بچه اولش دخترباشه حسنه است  من ارزو دارم بچه اولم دخترباشه😍😍 ...

عزیزم حسنه هس یعنی چی توزیح میدی؟؟منم بچم دختره❤

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

من واقعا همچین فکری نمیکنم

اوایل که باردار بودم دوستم بهم گفت ا دختره اشکال نداره

باهاش قطع رابطه کردم الان ۴ساله

بعدشم همون دوستمو باحرفاش واسه هممممممه تعریف کردم حساب کاربیاد دستشون

گفتم دوستم بهم گفته اشکال نداره ایشالله بعدی منم بهش گفتم مگه خودت دختر نیستی ک اینجو میگی حتما نیستی خری سگی حیوونی چیزی هستی یا خیلی  باید بی ارزشو چیپ باشی به همنوعت همچین دیدی داشته باشی

انقدر حال میکردم قیافه هاشونو میدیم ریخته بهم

کثافتای نخودمغز

نی نی سایت مثل مواد مخدر میمونه، اونکه معتاده هم میدونه مواد بده ولی نمیتونه ترکش کنه!
منم امروز خیلی ناراحت شدم ابجیم زایمان کرده بخش پسره زنگ زدم مامانم تبریک بگم میشه خدا انشااله به ت ...

به نظر من باید بچه هامون رو خودمون بالا ببریم بالاخره هر کاری کنی مردم یه چیزی میگن

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

البته بگم مادرشوهر خودم در ظاهر خیلی قربون صدقه دختر من میره و دختر دختر میکنه.. ولی چند سال پیش سر بچه دوم داشتن اعتراف کرد که زن باید یه پسر داشته باشه که پشت و پناه پدرش باشه!! 

منم شستمش. گفتم اولا که همین دخترمون کدوم کار رو افتخار و بالیدن رو نمیتونه برای من و باباش بیاره که پسر میتونه؟؟ 

دوما اگه روزی بچه دوم بیارم دلم میخواد اونم دختر باشه که جنس بچه هام یکی باشه و بیشتر به درد هم بخورن 

دید نمیتونه جوابی بده دیگه حرفی نزد! 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شما آمار درآوردی؟! حتما اطرافیان شما اینو میگن

آمار لازم نیست من تو۴شهرزندگی کردم توخونه سازمانی و کلی دوست و همکار و فامیل دور اشنا داشتم 

تقریبا تو اکثرموارد اینطوری بوده😊

شمامتاهلی؟

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
به نظر من باید بچه هامون رو خودمون بالا ببریم بالاخره هر کاری کنی مردم یه چیزی میگن

من و شوهرم که عاشق بچه هامونیم یه تار موشونو به صدات پسر نمودیم ولی اطرافیان حرف زیاد میزنن

نمی‌دونم پسراشون چ گلی به سرشون زدن

وقتی باردار شدم مادرشوهرم نشست این ور اون ور هی گفت پسره درصورتی که ما دختر دوس داشتیم وقتی که سنوگر ...

1 جاری ابله هم من دارم که بهم گفته بود اشکال نداره انشالله بعدی پسر میشه..گفتم واه چرا باید اشکال داشته باشه منکه از ذوق دختر دار شدن 1 هفته اشک شوق میریختم..همچین نگام میکرد از تعجب! 

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍

یه چیزی میگم باورش سخته ولی واقعیه.من بچه ی اولمو باردار بودم سه ماهه رفتم سونو گفتن بچه تون دختره.مادرا میدونن که برای مادر هیچ فرقی نداره برامنم فرقی نداشت ولی وقتی به لطرافیانم میگفتم بچه م دختره خیلی بدواکنش نشون میدادن مثلا میگفتن ان شاالله بعدیت پسره یااینکه میگفتن بچه ی اول پسرباشه ادم خیالش راحته دیگه من خیلی ناراحت شدم به شدت .خیلی هم گریه کردم نه از دختر بودن بچه م از واکنش بقیه.سنمم کم بود تحت تاثیر اطرافیانم بودم.دوازده سال پیش تقریبا.دیگه سونو هم نرفتم تا درد زایمانم گرفت .باورش سخته ولی بچه م پسر بود.کلی وسیله ی دخترونه گرفته بودم،یه مقدارش رو بخشیدم یه مقدار هم نگه داشتم برای دخترم الان استفاده میکنم.همه فکر کردن من دروغ گفتم ولی فقط اشتباه سونو گرافی بود.بازم برای من فرقی نداره الان که یه دخترهم دارم احساس میکنم اگه همون اولی دختر بود بهتر بود الانم دخترمون کل زندگیمونو عوض کرده سه سالشه همش میگم بهش تو زندگیمونو صورتی با سفیدای خال خالی کردی.

متاسفانه پسر داشتن اولویت خیلی از خانواده هاست ...من برادر ندارم دو تا خواهر دارم ...همیشه به مادرم زن های فامیل طعنه میزدن مثلا یه خونه چند طبقه ساخت بابام ...یکی برگشته بود به بابام گفته تو که پسر نداری این خونه چند واحدی واسه چی میخوای ...الانم که من ازدواج کردم مادر شوهرم میترسه من مث مامانم دختر بیارم ....جاری م پز پسرش رو میده و همسرم پسر میخواد ...خیلی دلم گرفته ....دو ساله اقدامم هنوز باردار نشدم اما میترسم از عواقب بارداری ...اگه بچه م دختر باشه کسی دوسش نداشته باشه و بگن اینم مث مامانش دختر زا....خیلی حساس شدم به جنسیت ...کاش منم یه برادر داشتم .

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 
2706