2733
2734
عنوان

کیا هنوز کارت ورود به جلسه نگرفتن

129 بازدید | 16 پست

خطا میزنه 

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
آبجی من😢الان باید چیکار کرد؟

نمیدونم هرچی زنگ میزنم هم کسی جواب نمیده 

میشه اگه تونستین بگیرید به منم بگید ممنونم

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باشه عزیزم،دیشب آبجیم میگفت میخواد بره آموزش وپرورش شهرمون

ممنونم ان شاءالله درست بشه

عزیزم رشتت چیه؟

کنکور اتسانی دادم الان میخواستم فقط درس علوم و فنون رو ترمیم کنم

تو تاپیک هات دیدم هدفت فرهنگیانه  منم فرهنگیان میخوام ولی تجربیم😅

خیلی خوبه اگه درس خونده باشی من نخونده کنکور دادم الانم فقط علوم فنون برای امتحان خوندم خدا ان شاءالله کمکمون کنه هرچی خیره سر راهمون قرار بده

خیلی خوبه اگه درس خونده باشی من نخونده کنکور دادم الانم فقط علوم فنون برای امتحان خوندم خدا ان شاءال ...

بد دادم خواهر بد 

کنکورم شد فردای عروسی اقوام درجه یک 

متاهل 🦋
بد دادم خواهر بد  کنکورم شد فردای عروسی اقوام درجه یک

خب هنوزم وقت داری اگه واقعا هدفت هست باتوکل به خدا شروع کن تلاش کن 

عزیز آبجی من سرشبی رفت تو سایت دید کارتش اومده،شما رفتی نگاه کنی؟

سلام عزیزم ممنون به فکرم بودی خدا خیرت بده بله برای منم اومد خداروشکر

2706