2733
2739
عنوان

مامانم میگه تو زشتی

3150 بازدید | 99 پست

البته بیشتر اشاره میکنه مستقیم نمیگه

همش میگه خواهرت خوشگله

زود میبرنش بخاطر خوشگلیش

ولی تورو بخاطر درک.و.شعور بالات

خانم بودنت

گفتم یعنی من خوشگل نیستم؟

میگه  خداروشکر کن واسه صورتت همینم از دست ندی

9/9/99به آرزوهام رسیدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید و لی داستان پدر مادرهای نادان همچنان ادامه داره و این چقد بده

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...
2731
سلطان غم مادر 

رفیق بی کلک مادر

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

یه نفر به من بگه عاقل و باشعور بیشتر خوشم میاد از اینکه بگه خوشگلی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

واااا.بگو شبیهه پدر مادرمم دیگه😂😂😂

به دل نگیر شایدم میخواد بگه تو درک و شعورت بیشتر از خواهرته نیمه پر لیوانو ببین شاید میخواد بگه تو باشعورتری نمیتونه قشنگ بیان کنه

2738

طرف اندازه سر سوزن قیافه نداره از نظر مادرش پری دریاییه 😂

بعد مادر تو چرا اینجوری میگه اخه😂

یه چندتا پرورشگاه سر بزن حتما

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤

😐مطمئن باش خیلی خوشگلی منم خونوادم همیشه میگفتن دماغت بده فلانت بده 

بعد ک ازدواج کردم تازه فهمیدم چقدررررررر خوشگلم تازه الان خواهرو مامانمو خاله هوم میگن هه هه ما حسرت قشنگیو تورو داریم😒

فکر کن من کنکوری بودم چاق شده بودم بعد مامانم موهاش، رنگ کرده بود گفتم بهت نمیاد مامانم رنگش خوب نیست خیلیم با ملایمت گفت نه تو‌خوبی پر صورتت جوشه دماغت بزرگه چاقی😐اینقدر دلم شکست🤦‍♀️

خوبه که ازت تعریف میکنه درک و شعور بالا مطمئنا ارزشش از ظاهر بیشتره 

شازده کوچولو از گل پرسید:                                  آدما چرا تورو نچیدن؟                                         من گلای زیادی دیدم که زیر دست و پا بودن...        گل جواب داد:من ارزش خاری که عاشقانه احاطم کرده رو میدونم...

میشه ببینمت

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2706